Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen rémtörténetet ismertek?

Milyen rémtörténetet ismertek?

Figyelt kérdés
2009. júl. 22. 09:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Két tinédzser lány összeköltözött,


egy este az eggyik elment randizni másik pedig othon maradt és lefeküdt alaudni,


10-perc mulva a lány észreveszi hogy otthon maradt a táskája és gyorsan visszafutott érte



a barátnője már aludt és nem oltotta fel a villanyt mert nem akarta felébreszteni.



elment, a randi után hazament lefeküdt alaudni reggel vmi büdösre ébredt fel, látja hogy a barátnője ott fekszik kibelezve az ágyon és látja a farla az van írva hogy...



örülsz mi hogy nem kapcsoltál villanyt.......

2009. júl. 22. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Nagymamához este becsönget egy lány. A kislány kérdezi:

Néni, tudna adni egy kis lisztet?

Persze.

Nagymama kimegy, mire visszajön, nincs ott a lány.

Második nap megint becsönget a lány, megint lisztet kér. Néni megint kimegy, mire visszajön, nincs ott.

Harmadnap a Néni bemegy a faluba, látja meghalt a pék lánya, elütötte egy szekér (?).

Aznap este megint becsönget a kislány, majd a nagymama megkérdezi:

Kislány, te szellem vagy?

IGEN!!!!!

(este sétálva rohadt ijesztő :)

2009. júl. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Ezek a jó öreg klasszikusok.

Én olvastam régebben egyet és úgy megijedtem hogy még a gépet se mertem kikapcsolni, pedig nem volt ilyesztő csak nagyon hosszú.


[link]


De tényleg nagyon hosszű de megéri végigolvasni.

2009. júl. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm :D Ezek jók
2009. júl. 23. 09:40
 5/12 A kérdező kommentje:
15:10-nek: ÁÁÁÁÁÁÁÁhh :D ez nagyon nagy volt... :O főleg a vége Köszi szépen!!
2009. júl. 23. 09:58
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon szivesen ^^ :D

15:10-es voltam

2009. júl. 24. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
jajjj neee most már nem fogok aludni:(nem nekem valók ezek a történetek
2009. júl. 30. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem kellett volna elolvasnom a linket storyt. Tudom, hogy nem igaz, de tuti rosszat fogok álmodni. Már 1 hónapja nem álmodok rosszat (azelőtt minden este rosszat álmodtam fél éven át), erre elolvasom ezt én hülye. ÁÁÁ :'(

Amúgy rémtörténet:

Gyereket a szülei otthon hagyják estére. A gyerek tv-zik egy darabig, aztán csörög a telefon. Felveszi, mire beleszól egy mély hang: itt vagyok a közelben! Tök para, leteszi az illető a telefont. Gyerek nem foglalkozik vele. 5 perc múlva újabb hívás: már csak 500 m a lakásotoktól. Gyerek betojik. Kicsit később telefon: már csak 100 m-re vagyok tőled. Gyerek nagyon fél, remeg mint a kocsonya. Újabb para telefon: már itt vagyok az ajtód előtt. Na gyerek uzsgyi be az ágy alá. Félve kukucskál ki onnan. Erre kicsapódik az ajtó, belép valaki: szervusz kisunokám, mondtam már, hogy új mobilom van?

Hehe :P

2009. júl. 31. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
:D:D Az utolsó is jó :D:D
2009. júl. 31. 08:27
 10/12 anonim ***** válasza:
Azta!!!!! Nagyon jó az az unokás!!!!XDXDXD
2010. márc. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!