Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyire hülye ötlet?

Mennyire hülye ötlet?

Figyelt kérdés

Hello!

Pénzt gyűjtök egy videójáték-konzolra,és a véleményeteket kérném,hogyan lehetne pénzhez jutni,kb 60000FT,olyan 2 hónap alatt.


Munkára még nem mehetek hivatalosan,nem vagyok 15.

Eladni szeretnék cuccokat.

Ha valamit festek,modellezek,vagy a most felkapott videójátékok figuráiból maketteket,figurákat,papirmasékat csinálok,szerintetek lenne rá kereslet?


Tudom,hogy ostobaság,de más szinte nem jut az eszembe.

Ti is segithettek,köszi



2012. aug. 11. 16:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem várj még egy évet,és menj el dolgozni,nem vagy már kisgyerek aki nem tud várni... Amúgy meg 15 évesen lehet menni,szülői engedéllyel dolgozni.
2012. aug. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
áhhh, szerintem halva született ötlet. diákmunkával tudsz csak ennyi pénzt keresni kb.
2012. aug. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

De nekem most kéne,egyébként most bevallom szándékosan,de hazudtam... már 16 leszek,de ahol én lakom lehetetlen munkát találni,ha van,akkor is csak ismerőseik dolgoznak ott.

Csak azért mondtam,hogy nem vagyok 15,mert munkát most úgysem fogok találni,lehetetlen

2012. aug. 11. 16:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!