Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A postán hogyan kell feladni...

A postán hogyan kell feladni egy csomagot? Kérlek szájba rágósan hogy meg értsem.

Figyelt kérdés

2012. aug. 10. 01:33
 1/3 Ivett a nevem válasza:

bemész a postára a csomaggal. ha doboz, akkor én még beszoktam csomagolni olyan papírba amibe a kenyeret adják...azaz hasonlóba. jóól leragasztod. ráírod a csomagra a címzett dolgait és a feladó dolgait.

a postán választhatod az utánvét csomagfeladást. ilyenkor te semmit nem fizetsz. majd akinek küldöd az fizet.

ha simán, akkor te fizeted a postai költségeket. nem szokott sok lenni.

2012. aug. 10. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mivel az előző válasz több sebből is vérzik inkább elmondom én érthetően:ha nincs otthon csomagolóanyagod a postán is tudsz venni (dobozt nem szükséges még egyszer becsomagolni valamibe-főleg nem abba a barna színű rettenetbe-elég ha szélesebb ragasztószalaggal megragasztod).A postán kérsz egy csomagfeladóvevényt.Meg fogják kérdezni (jobb postán) hogyan szeretnéd feladni:ezt már otthon el tudod dönteni.Pl szeretnéd ha az értéke biztosítva legyen,törékeny-e a tartalom,mikor szeretnéd hogy kézbesítsék(lehet következő munkanapos kézbesítést kérni-de ha nincs ilyen igényed általában 2-3 munkanap alatt érkezik meg),te fizeted a feladási díjat vagy a címzett fizesse.Az utánvétel azt jelenti hogy te kifizeted a feladási díjat és a címzettől visszavárod az elküldött áru értékét(+a feladási díjat).Természetesen a burkolatra rá kell írnod a feladó és a címzett adatait.A feladási díj (különszolgáltatástó függően) kb. 1000-2000 Ft.Nyugodtan kérdezz a postán is feladáskor,szerintem segíteni fognak neked.
2012. aug. 10. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm mindenkinek sokat segítettetek :D
2012. aug. 11. 14:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!