Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Taiwan-ból rendeltem egy...

ThisIsMyName kérdése:

Taiwan-ból rendeltem egy csomagot?

Figyelt kérdés
Hong Kongot ma reggel elhagyta.. nem tudjátok esetleg hogy onnan kb hány nap / hét alatt ér ide ? Egyenesen ide jön vagy még megáll valahol ?
2012. aug. 8. 12:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Kérdés, hogy adták fel, milyen szolgáltatással. Nekem jött már meg egy hét alatt is csomag Hongkongból, viszont volt olyan, hogy 3 hetet is kellett várni. Nekem kétszer fentakadt a vámon is a csomagom, szóval hiába jött meg hamar mehetem intézni és fizetni vámot.. Nálam nem jött egyenesen ha jól emlékszem Párizsba ment, majd onnan kaptam meg.
2012. aug. 8. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Hát azt sajnos nem tudom hogyan milyen formában jön onnan, azt tudom hogy 990ft-ot kértek érte feladásra és majd a magyar posta szállítja ki nekem.


10-24 munkanapot írt az eladó. de azóta már eltelt majdnem 2 hónap, hanem több.. gondolom újra rendelte , mivel az előző rendelésemnél elvileg tűz ütött ki a nemzetközi postán, azután meg valami vám cucc volt nálam is.. remélem ez már megérkezik :) köszönöm !

2012. aug. 8. 12:16
 3/6 A kérdező kommentje:

elvileg ajánlottan lett feladva.


róla lenne szó :


[link]

2012. aug. 8. 12:17
 4/6 anonim ***** válasza:
Hú a két hónap az sok. Akkor valami gáz van. Nem kaptál számot amivel tudod követni a csomagot? Illetve lehet, hogy megjött csak a vámon nem megy át amíg nem fizeted ki a vámot. Talán a postán tudnak segíteni.
2012. aug. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

de, kaptam egy követőszámot. ez lenne az: RC218084770HK


csak én nem nagyon értek ehhez. posta oldalán a tracking-be bemásoltam és kidobta a Hong Kong-os cuccot.

2012. aug. 8. 13:00
 6/6 anonim ***** válasza:
Hú a biztonság kedvéért töröld a számot.. Ne haragodj nem akartam a számra rákérdezni csak, hogy kaptál-e. Szerintem ez akkor Hongkongban van, reklamálj az eladónak a Veterán, hogy már nagyon rég óta várod a csomagod. Ha jól tudom a Veterán lehet jelezni ha valaki nem teljesíti a küldést időben.
2012. aug. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!