Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hetedikben túlzás a smink?

Hetedikben túlzás a smink?

Figyelt kérdés
Nem sok sminkre gondoltam, hanem csak egy kevésre, például egy kis szempillaspirál, vagy egy vékonyka kihúzás szemhéjtussal. Szerintetek?

2012. aug. 4. 21:09
 1/10 anonim válasza:
Hát szerintem egy kicsit,de ha visszafogottan meg tudod csinálni az még nem gáz.....Amúgy meg mi számít túlzásnak ma???? :) Lassan a műköröm és a póthaj se lesz az általánosba :P :P
2012. aug. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem felesleges.
2012. aug. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
13 évesen? Igen.
2012. aug. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az előző két hozzászóló válasza totál hülyeség. Szerintem egy alap smink minden nőnek jól áll. Én is voltam hetedikes, én is nő vagyok, tudom milyen korosztály az. A szempillaspirál nem azt jelenti hogy húsz kiló rúzst és vakolatot nyom az arcára... Ez csak egy kis kontúr, ami kihangsúlyozza a vonásaid. Abszolút nem túlzás, nyugodtan használd ezeket az alap sminkeket ha szeretnéd.
2012. aug. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Van egy-két osztálytársam (13 évesek, hozzáteszem), akik sajnos már most romlott rib@ncok. Az egyik a suliöltözőben melltartóban járkál fel-alá, fogdossa a melleit és közben olyanokat mondogat, hogy "jaj, le kéne már szoknom a cici mániámról..." A másik pedig teljesen pucéran mutogatja magát az USZODA ÖLTÖZŐJÉBEN is. Egyszer, amikor sajnos mi hárman maradtunk utoljára az öltözőben, (és elkezdtek b@szogatni, hogy milyen kicsi a mellem...) megkérdeztem, hogy ők tényleg ettől érzik magukat nagylánynak? Attól, hogy rib@nckodnak? És erre válaszoltak egy olyat, amire egyáltalán nem számítottam. Azt mondták, igen, ők nagylányok, és igen, rib@ncok. Na ott helyben dobtam volna egy hátast.


Hozzájuk képest szerintem egyáltalán nem olyan rossz dolog, amit kérdezek, bár valószínűleg ők lennének az elsők, akik leszólnának egy kis smink miatt. xD Szánalmas gyökerek.

2012. aug. 4. 21:39
 6/10 anonim válasza:
Jah egy nőnek jól áll de nem egy gyereknek.... :D nem hiszem hogy ezzel kéne foglalkoznod pláne általános iskolába, de te tudod lesz akinek tetszik lesz akinek nem....
2012. aug. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

hát ne törődj az ilyen ribancokkal, hogy mit mondanak!! Nagyon gázak lehetnek!! én adnék nekik pár pofont, ha beszólnának! (pedig még sosem verekedtem)

Igen, nem túlzás a smink hetedikbe. Egy kis szempillaspirál, meg szemceruza. aztán ennyi

alapozót azt ne nagyon használj, csak ha nagyon pattis a bőröd.

2012. aug. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Éppen attól fogsz különbözni, és értékesebb maradni, hogy nem kezdesz te is sminkelni.

Szemhéjtus 13 éves korban? Na ne.

Utána pedig mi jön?


Nálunk az általános iskolában megtiltják egyébként a tanárok.


Négyeske, szerintem mi is, mind voltunk/leszünk hetedikesek, tudjuk, milyen érzés :-)

2012. aug. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Egyébként nem hiszem, hogy a szüleim örülnének ennek. Főleg anyukám érzékeny erre. Kiskoromtól kezdve van egy pici, halvány folt a bal szemem alatt. Valamelyik nap úgy vettem észre, hogy sötétebb, ezért kimentem a fürdőszobába lemosni. (Persze nem sikerült, bőrhibát nem lehet leszedni) Anyám megkérdezte, mit csinálok, erre válaszoltam, hogy van egy sötét folt a szemem alatt, azt mosom le éppen. Erre szinte leordított, hogy mit képzelek magamról, meg hogy ennyi idősen miért is festem magam. Hiába mondtam, hogy ez nem smink, csak bőrhiba, nem hitt nekem. Máskor a szempillaspirált szúrta ki, és megvetően azt mondta, szánalmas vagyok. Tényleg nem értem...
2012. aug. 5. 12:24
 10/10 anonim válasza:
Az mondjuk durva hogy anyud ilyet mond rólad, hogy szánalmas vagy........ha vissza fogottan csinálod egyáltalán nem baj pláne ha jobban érzed magad de ne ess túlzásba!!!!(az fontos) mert elvégre Általánosba jársz.....
2012. aug. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!