Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Unatkozom, mit tegyek?

Unatkozom, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Nyári szünet van, nagy a szabadság, én meg nem tudom eldönteni, mit csináljak. Gépezni már nem szeretnék, mert nincs rajta semmi érdekes, semmit nem tudok csinálni ilyenkor délután, mert az öcsém alszik, megmoccannom sem lehet. Aludni nem tudok, könyvet már olvastam, úgyhogy most itt punnyadok a gép előtt, az unalom miatt idegesítve, hogy elpocsékolom a szünidőt.

Valami ötlet?


2012. júl. 31. 13:21
 1/3 anonim válasza:
strand
2012. júl. 31. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
biciklizés, strand, ha van olyan állatod amivel lehet játszani hát hajrá ;D De ha van kedved és olyan típus vagy kertészkedj ;)
2012. júl. 31. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nincs kertünk, biciklizni voltam, strand messze van és drága. A macskámmal nem igazán tudok játszani, és most ő is alszik. :(
2012. júl. 31. 13:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!