Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha valaki nem márkásabb cigit...

Ha valaki nem márkásabb cigit szív (multi, pall mall stb. ) hanem mondjuk viceroyt, az rontja az összhatást?

Figyelt kérdés
Most nem olyan válaszokat kérek hogy nem szabad cigizni, szokj le, stb. Hanem hogy az illető anyagi ,,kinézetén" kicsit ront?
2009. júl. 17. 11:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
dehogy
2009. júl. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem, szinte mindenki viceroyt szív az ismerőseim közül és szerintem jobb az "íze" is mint a multinak
2009. júl. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
41%
Nem ront semmit sem, eleve undorító és taszító a cigaretta, mindegy milyen.
2009. júl. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
én bondot szívok, mert ezt szeretem. azért nem veszek drága cigit, hogy menőbbnek látszak
2009. júl. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem a márka, hanem az íz számít. Én marlborot szívok, mert ezt szeretem a legjobban, de kb 10 féle cigit kipróbáltam már. A viceroy nagyon finom és a pall mall se rossz, a multit mondjuk utálom. Az ismerőseim körében egyedül bondot és sofit gáz szívni, mert azt mondják h olcsó "munkáscigi" ettől függetlenül van jómódú ismerősöm aki csak bondot szív évek óta. Nagyon olcsót azért ne vegyél, mert egészségtelen :D a körülményekhez képest is :D
2009. júl. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen, rontja.
2009. júl. 20. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Egyáltalán nem.Én piros mustangot szívok(460 pénz:D)

És szerintem nagyon finom. A multitól pl hányni tudnék.

2009. okt. 23. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én piros viceroyt szívok 2 éve,engem is kinéznek néha,de nem törődök velük,mert nekem ízlik,és viszonylag olcsó is (500-)
2010. jan. 22. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!