Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kék Multi vagy piros Multi?

Kék Multi vagy piros Multi?

Figyelt kérdés
Kettő közötti különbségek? Melyiknek mennyi az ára? Ti mit szívtok? /Léci csak olyanok írjanak akik normálisan válaszolnak!/
2011. aug. 29. 14:37
 1/7 anonim ***** válasza:
47%
Egyik sem! Szerintem ez is normális!
2011. aug. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
a Kék gyengébb a piros pedig erősebb.Úgy tudom ugyanannyi az ára.
2011. aug. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
eElső :én sem cigizem csak az apám onnan tudom rühelem sa cigit.
2011. aug. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
A kék multi gyengébb kb 0.6 mg os nikotin és 6-6 miligramm kátrány és szén monoxid. A piros erősebb nem tudom pontosan de olyan 1 mg körül lehet nikotinból, és kátrányból meg szén monoxidból is valami hasonló arányban lehet benne több. Leginkább egyiket se szívd azért ennyit elmondanék. Nem ilyenekkel ijesztgetlek, hogy halálos, meg tüdőrák, mert az úgyse érdekel, valószínűleg tinédzser vagy és le se tojod még az ilyesmit, viszont a bagó impotenciát is okoz, ami elég kínosan jöhet ki egy házibulin. Remélem belefért a normális válasz kategóriába azért. :)
2011. aug. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
kék multi sztem. gyengébb(de nem gyenge) mint a piros, legjobb multi(szerintem)
2011. aug. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én pirosat szívok. De szívtam régen kéket is. A piros 9, 9 0.9. Szal erősebb. 19/L
2011. aug. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A kék multi újabban nekem nagyon nem jött be .Pirosat veszek már majdnem mindig . A piros kedvencem .Vehetnék én drágább cigit de ez így pont jó.

17/F

2011. aug. 31. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!