Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tényleg ekkor tragédia menstru...

Tényleg ekkor tragédia menstruálva Balatonozni?

Figyelt kérdés

Kezdem nagyon felhúzni magam…2x mennénk le a nyaralónkba kb. 4 napra, először 3 barátnőmmel, később másik 3-al. Ugye már nincs olyan sok a nyárból, és az időt sem lehet annyira kiszámítani, + szüleim is szeretnének bizonyos időt ott tölteni a szabadságukból.

Az említett lányok mindegyike természetesen akkor akar menni, amikor épp nincs meg neki, ami nyilván érthető. Viszont az is érthető, hogyha mindenkire tekintettel vagyunk,akkor az életben nem tudunk egyszerre lemenni, mert nincs olyan, hogy valakinek épp ne lenne..És ha ezt közlöm, akkor hisztiznek, hogy de ők úgy nem akarják. Hozzátenném, egyiknek sincsenek súlyos görcsei, nem haldokolnak ez időszak alatt, csak egy kis kellemetlenséget kell elviselniük, a rendszeres tamponcsere miatt. Ha első napon nem is, de a többin már simán lehet nagyobb méretű(vagy amilyen éppen kell) tamponnal fürödni gond nélkül. Egyszerűen nem értem, mia francért kell így felfújni ezt a témát?! Engem nem érdekel, ha megjön, hozzá vagyok szokva, soha nem haltam még bele, sőt még csak extra kellemetlenségeket sem kellett átélnem tamponos nyaralás alatt.

Jöhetnének tök ingyen, baráti alapon, mint tavaly akkor csodák csodájára sikerül megszervezni), és ilyenek miatt nyavalyognak? Normális ez? 19/l


2012. júl. 27. 09:30
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem mindenki viseli jól, ha megvan neki. Pl. én sem. És ha meglenne éppen, akkor tuti nem akarnék a Balatonhoz menni. Meg úgy egyáltalán, sehová, mert olyankor elég elviselhetetlen vagyok, és inkább az utcra se mennék ki:D

Lehet, hogy ők is így állnak ehhez a témához.

2012. júl. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!