Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ez hogy lehetett? Felakasztás...

Ez hogy lehetett? Felakasztás fia az apját- mit érezhettek közben?

Figyelt kérdés

ma jövök haza suliból és az volt osztálytársam újságolja, hogy egy 23-25 éves ember - akiről köztudott volt, hogy kinyomta a 210kg-ot-, akinek az apja részeges volt- felakasztotta. Tehát elképzelni nem tudom, hogy az a srác mit érezhetett akkor, amikor az apját felakasztotta? Nem is beszélve az apjáról... Hogy lehet valaki ilyenre képes?


Valaki leírná nekem, hogy mit érezhetett a szituáció közben az apa és a fiú?



2012. máj. 11. 17:08
 1/8 anonim ***** válasza:
istenem... még egyszer, de érthetőbben?
2012. máj. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

tehát a srácnak az apja részeges volt, a fiú pedig egy átlagos, igaz izomagynak titulálható el...


ma a fiú felakasztotta a saját apját, arra vagyok kíváncsi, hogy, amikor a fia - nem tudom pontosan- ráncigálta az apját a kötélhez, akkor az apjának nem volt annyi ereje ellene? Mit érezhetett (lelkileg) a fiú aközben, amikor az apjára rátette a kötelet és felakasztotta? Szintén így az apánál, mit érezhetett (lelkileg) akkor, amikor a fia ellen "védtelen" volt... egészen a halála pillanatáig...


Tudom, hogy szörnyű dolog, de nem bír nyugodni bennem ez az érzés, hogy megtudjam, hogy ott lelkileg mik játszódtak le... milyen érzések..

2012. máj. 11. 17:43
 3/8 tetris ***** válasza:
Az osztálytársad akasztotta fel a 210 kilós apját?
2012. máj. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem... osztálytársam csak elmesélte, hogy mi történt a faluban egy családdal... Tehát: 25 éves srác,- aki kinyomja fekve a 210kg-ot (fekvenyomás) - felakasztotta a saját apját otthonukban. Nem szörnyű?!
2012. máj. 11. 21:52
 5/8 anonim ***** válasza:
De miért fontos, hogy mennyit nyom fekve, ha felakasztott valakit??
2012. máj. 12. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
abszolút nem fontos... csak gondoltam megemlítem...
2012. máj. 12. 12:54
 7/8 anonim ***** válasza:
xDDDD
2012. máj. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nyílván elme beteg.. kb semmit nem gondolt közbe
2012. aug. 10. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!