Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 9ikes matekpótvizsga hogyan...

9ikes matekpótvizsga hogyan zajlik?

Figyelt kérdés
egyébként nem vagyok hülye meg lusta de a matek mindig a gyengém volt , soha nem buktam semmiből. De most igy évégére sikerült, az utolsó két hétben lerontottam kellet volna egy 4-est írnom, persze hogy nem sikerült mindig csak a minimun volt meg. Nagyon parázok, mert akáárhány dolgozatot írtam éppen hogy meg volt a kettes de az is annyira nehezen és gyötrelmesen. Pedig jártam különtanárhoz is mikor tehettem. Maga a pótvizsga szótól hideg rázást kapok, mindenki össze viissza beszél hogy mikor kell elkezdeni hogy sikerüljön, négy hete keztem, van tanárom aki segít is heti három alkalomszor másfél orát még is kétségbe vagyok esve hogy kevés és nem fogunk végezni mindennel. Viszont két osztálytársam szintén buktak matekból és még el se kezték mer hogy felesleges és hogy nem érdemes mert addigra ugyis összezavarodsz. Lehet csak én vagyok ennyire nyuszi, de lassan már ugyérzem egy nyugodt percem sincs ez pörög egésznap a fejemben, ponthatárok? hány feledatsor lessz, melyik témák fontosabbak. Normális válaszokat várok!
2012. júl. 26. 02:11
 1/3 A kérdező kommentje:
kicsit hosszúra sikerült, várom a válaszolókat !
2012. júl. 26. 12:22
 2/3 A kérdező kommentje:
::S:D
2012. aug. 7. 01:30
 3/3 A kérdező kommentje:
hahó valaki?
2012. aug. 18. 14:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!