Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek mi zajlik a...

Szerintetek mi zajlik a galaxisunk másik felén?

Figyelt kérdés

Esetleg a Tejút végén? Mi történhet ezekben a galaxisokban, űrbéli helyeken?



[link]


[link]


[link]


[link]


Képzeljétek magatokat a képbe! :) Furcsa kérés, de próbáljátok meg! Lehet, pont ugyanilyen világ van az ott lévő bolygókon is? Vagy esetleg reptoidok lakják?


2012. máj. 31. 20:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem most reggeliznek. Az időeltolódás miatt ugye.
2012. máj. 31. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hó én imádok írni meg ilyeneken gondolkozni. Egy regényt tudnék neked írni erről. Ha el akarsz beszélgetni komolyabban akkor írj rám :)
2012. máj. 31. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, de nem lehetetlen.Mik azok a reptoidok?
2012. máj. 31. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

2. válaszoló:


:D én is imádok ilyeneken filózni. De szerintem írjunk inkább itt, mert itt mindenki láthatja, és akit érdekel, az innen nyerhet infót :)

Szerinted létezik, hogy egy nagyon távoli helyen a fizika is más legyen, ergo más színek is lennének? Nagyon furcsa... Mi ugye ismerjük ezt a pár alapszínt, ami a Földön van, a földi fizika miatt. Azt gondoljuk, hogy az egész Univerzum ebben a fizika módban van. De mi lenne akkor, ha ez az Univerzum csak egy a sok közül, és másutt teljesen más fizika van?

2012. máj. 31. 21:16
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát nem a fizikával van a baj tudjuk hogy az ultraviola és az infravörös közötti színtartományt tudja csak észlelni a szemünk de ennél több szín van.

Amúgy én rengeteg mindent eltudok képzeni. Iszonyú nagy sci-fi rajongó vagyok :) A Csillagkapu szerinti világokat is eltudnék képzeni.

De mágikus világokat, Avatar szerű bolygó. A galaxys végtelen.

És nem vagyok egoista lény hogy ne tudjam belátni nem csak az ember lehet a legintelligensebb létforma.

Rengeteg megmagyarázhatatlan dolog van a földön amit a mai napig nem értenek hogyan is lett, épült, készült...

2012. máj. 31. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!