Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Belém fog kötni az osztályfőnö...

Belém fog kötni az osztályfőnököm egy tetoválás miatt. Mit reagáljak?

Figyelt kérdés

Csináltatok egy tetoválást az alkaromra. Kitűnő tanuló vagyok, ennek ellenére nem tartozom az "elnyomott stréberek" közé, sőt. Tulajdonképpen, azt hiszem irigy is rám, amiatt, hogy a "menőkkel" barátkozom. Tudom, talán nagyképűnek hangzik, ahogy írok erről, de folyton folyvást próbál rajtam fogást találni és belém kötni. A szülők sem bírják, tényleg kiállhatatlan. Gyakran már fel sem veszik neki a telefont, mert már csak kifogásokat talál, hogy beleköthessen bárkibe vagy "beköpje" a szülőnek.

Előre látom, szeptemberbe már fogja mondani, hogy miért feltűnő helyre csináltattam, azt hitte több eszem van stb. Mégis mit mondjak neki erre? Szeretnék valami frappánsat szólni.

Ja, elmúltam már 18!



2012. júl. 25. 23:59
1 2
 11/12 2xSü ***** válasza:

Egyébként – csak úgy kíváncsiságból – mi az a mondat?

(Pont a nonfiguratív dolgok még amik örök érvényűek, hiszen nincs jelentésük, maximum stílusuk.)

2012. júl. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

üdv mindenkinek.

én eddíg azt gondoltam hogy ma már nincs akkora tanárszigor az iskolákban mint valamikor volt.

a tanárod ha szólna valamit a tetoválásról, vagy hogy ennyi eszed van fiam/lányom, (neki viszont lehet olyan kevés esze hogy egy embertársát az alapján ítéli meg hogy van-e tetoválása vagy nincs.)akkor mondd meg neki hogy ébredjen fel, ez itt a XXI-ik század. Miért kell ezen annyira fennakadni? ha tényleg a tetoválás miatt rosszabb jegyeket adna akkor fordulj az igazgatóhoz.

azt is mondhatod neki hogy nem lehetünk egyformák, vagy ízlések és pofonok, mindkettő unalomig használt mondatok ugyan, viszont azt megértheti hogy valakinek tetszik valakinek kevésbé. Én azt mondanám neki hogy nagyon jó tanár az osztályfőnököm, annyira jól felkészített az életre hogy már hoztam is komoly döntést, és tetováltattam magam.


vagy mi lenne ha várnál az egésszel egy évet?

2012. aug. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!