Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szoktatok polót és nadrágot...

Szoktatok polót és nadrágot venni a tornadresszre, vagy csak dresszben vagytok?

Figyelt kérdés
2012. júl. 24. 23:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Nálunk alapból nincs is dressz.
2012. júl. 25. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk tesi nem kell a dressz de szoktam hordani. Én jártam szertornára és most aerobikozok oda meg kérik a dresszt.

Én akkor nem veszek fel rá semmit mert nem is lehet mert csak akadályozna dressz alá kell vennünk harisnyát főleg versenyeken de edzésen nem szokásom. Suliba is egyszer az aerobikozó dresszembe mentem tesire mert a tesi cuccomat otthon hagytam és akkor vettem alá harisnyát is mert fáztam. Tesin melegítőt veszek rá a dresszre de melegebb időben maximum egy hosszú fehérpólót veszek rá. Tesire mondjuk egy külön dresszem van egy hosszú ujjú fekete meg egy rövid ujjú kék ami még a húgomé volt.

2012. júl. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szoktunk rá venni pólót meg nadrágot. Nálunk a dresszt kérik kötelező is. Csak ugye a tanár tisztában van vele hogy a tiniknek ez kellemetlen ezért engedi hogy legyen rajtunk ruha, de az a kikötése ami teljesen jogos hogy ne lógjon ki a derekunk hidegben főleg, meg ugye ha csapat játékok vannak akkor egyik féllel leveteti a pólót hogy megtudjuk egymást különböztetni. Nekem semmi bajom nincs vele, meleg nyári idő elején amikor kint tornázunk nem is veszek rá nadrágot csak egy pólót, de olyan is volt hogy csak nadrágot húztam rá valami rövidet. Amikor úszás volt és elfelejtettem fürdőruhát vinni mert azt hittem tesink lesz akkor a tanár dresszben küldött be a vízbe elég ciki volt hosszú ujjú tornadresszbe úszni, de hát számon kérés volt és egyest sem akartam kapni.
2012. aug. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nagyon ritkán. Alapvetően csak a tesi óra jöhet szóba. Körülbelül fázis van nagyon melegben csak dressz. Aztán póló és naci magában, a leghidegebb időben tornadressz alulra, és rá póló és nadrág.
2012. aug. 4. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Én nem szoktam rá venni semmit :)
2012. aug. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%

Nálunk csak tornadresszben szabad lenni tesiórán,vagy ha hideg van akkor melegítőben.

13L

2013. jan. 28. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!