Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Csendháborítás, mit csináljak?

Csendháborítás, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Panel, felettem egy csapat cigány 10 óra óta bömbölteti a zenét, üvölt, dübörög. Nem ez az első, ez rendszeres, valamint a fentről jövő idegrohamok, üvöltözés, hogy ne verje meg a nőt, csapkodás, meg mittudomén mit vernek a falhoz meg a földhöz. Az ablakot ki se tudom nyitni.. Felmenni nem merek, 18 évesen, lányként, a rendőrségen gondolkodom, de félek, ha kihívom, akkor engem fognak megverni ezért vagy ki tudja.. valamelyik nap a főbérlőjüket láttuk a lépcsőházban vérző fejjel.. Mit tegyek???

2012. júl. 22. 00:00
 1/6 anonim ***** válasza:
112 ha támadnak megint 112 legyen az ajtó zárva legyen fegyvered legyen egy erős pasid.
2012. júl. 22. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hívd fel a rendőröket, de kérdezd meg, hogy lehet-e bejelentést tenni úgy - tekintettel a csendháborítók agresszivitására - hogy nem tudják meg ki volt. Ha azt mondják hogy lehet, akkor azt válaszolod hogy akkor név nélkül szeretnéd. Ha azt mondják hogy nem lehet ilyet csinálni, akkor vagy elviseled ezeket az emberszabásúakat, vagy vállalod névvel.
2012. júl. 22. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Bár az, hogy mi számít csendháborításnak elég relatív. Nem tudom manapság mérnek-e a rendőrök vagy mi módon csinálják, de esetleg fordulhatsz a közös képviselőhöz, vagy a főbérlőjükhöz.
2012. júl. 22. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem éri meg kihívni a zsarukat ezért,még a végén meggyilkolnának.Örülj hogy még élsz
2012. júl. 22. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én a helyedben elköltöznék mert ez nagyon muszáj.. Még neked is mehetnek látod a főbérlő sem tudja őket kirakni.. Szerintem hordj magaddal paprikasprét.
2013. aug. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Már rég nem ott lakom, köszi:)
2013. aug. 9. 23:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!