Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Cigánygyűlölők! Azért azokat...

Cigánygyűlölők! Azért azokat a cigányokat nem kéne bántani akik nem rosszak mert pl. én miattatok nem merek pestre iskolába menni hogy megöltök vagy bármi?

Figyelt kérdés
2012. júl. 19. 10:32
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
81%
te tényleg normális lehetsz.nem rossz :)
2012. júl. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
azt még pontosan nem tudom de biztos hogy sportolnék majd egyszer profi szinten :) és majd mellé egy szakmát . (:
2012. júl. 21. 08:49
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem fognak megölni,ha olyan leszel mint az átlag észre sem fognak venni :D Sajnos van egy elág nagy réteg a cigányok özött akik lopnak csalnak gyilkolnak stb.De tudjuk,hogy vannak még rendesek is köztük.
2012. júl. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
90%
Általában nekünk kell félni tőletek, ezt ne vedd magadra ha nem ilyen vagy, de a többi cigány csoportosan járnak, és késsel fenyegetnek hogy megerőszakolják majd megölik az egész családod, ha nem adsz oda mindent ami épp nálad van, ha meg ellen mersz állni, vagy elkerülöd őket az már rasszizmus. Ők szabadon lophatnak, verekedhetnek, kötekedhetnek, mert őnekik még időre van szükségük (meg a sok segélyre) a beilleszkedéshez. Természetesen én nem tudhatom hogy te ezek közé tartozol-e vagy sem, de a többség ilyen.
2012. júl. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
12%
remélem elkapnak és megvernek!:D
2012. júl. 23. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
85%

""remélem elkapnak és megvernek!:D""


Bunkó!


Sok sikert a sporthoz. Szerintem nem lesz gond...

2012. júl. 23. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
én is remélem hogy elkapnak és megvernek mert semmi értelme így az életnek !!!!!!
2012. júl. 23. 10:51
 18/19 anonim ***** válasza:
21%

1. Beszélj normálisan, és tiszteletteljesen mindazokkal, akiktől Te is ezt várnád el.

2. Élj úgy, mint minden értelmes ember. (Értsd: ne szarj a szobába, ne legyen minden második szavad valami cigány hadoválás (more-csáje-dikkmá-stb), ne cigarettázz ott, ahol nem szabad, mert te megteheted, etc.)

3. Öltözz úgy, mint minden normális ember. (Értsd: télen ne mászkálj miniszoknya-haspóló kombóba, mert te megteheted)

4. Ne gondold, hogy neked ingyen jár a BKV, a vonat, az ebéd, vagy bármi egyéb. Ne tarhálj aprót-cigit-kaját-bárakármit


Ha ezeknek a kritériumoknak megfelelsz, nagy valószínűséggel senki sem fog megölni.

2012. dec. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Én 14 éves vagyok és 13 évesen úgy megvertem egy cigányt hogy egy egész 20 fős familya érkezett másnap az iskolába.. És lehet mondani, hogy rasszista köcsög stb... Melléteszem most egy skinhead csapatba is benne vagyok! Ha valakinek nem tetszik keressen meg és szétrugjuk a kufferját! Sírgödroket ingen is ásunk!
2018. máj. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!