Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az orvos ellenére vettem...

Az orvos ellenére vettem kontaktlencsét a neten, ha elkezde használni baj lehet?

Figyelt kérdés
Az orvos nem engedte meg hogy legyen kontaktlencsém, mert -0.75 tól gyártanak. Vagy valami ilyesmi. És most rendeltem a netről egy csomag 30 darabos napi lencsét! ja , nekem -0.5 kell de olyan nem volt ugyhogy -0.75 öset vettem.

2012. júl. 17. 16:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Rontja a szemedet... Nem látsz vele jól... Megéri?
2012. júl. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Valami cilinder miatt nem engedte, még nem mertem berakni egyet sem azért 0.75ösöet renhdeltem mert kicsit gyengébben láttam már a szemüveggel gondoltam egy negyeddel erősebb legyen. Majd holnap megpróbálok berakni egyet! Azt tudom hogy lehet berakni de a kiszedéssel gondjaim vannak
2012. júl. 17. 16:31
 3/6 A kérdező kommentje:
Hogy érted hogy rontja a szememet? Ugy hogy magasabb dioptria kell, vagy kellemetlen érzés?
2012. júl. 17. 21:24
 4/6 anonim válasza:

igen, BAJ lehet!

kontaktlencséből pont, hogy kisebb dioptriájú kell...

egyébként, ha az orvos azt mondta, hogy nem lehet akkor ez van. ne lázadj, biztos jó oka volt rá, hogy ezt mondta. ha ellenkezel és ilyet csinálsz csak tönkreteszed a szemed! ha nem hiszel neki kérd ki egy másik orvos véleményét, de ha azt mondják, hogy nem lehet kontaktlencséd akkor fogadd el!


egyébként kontaktlencse rendeléshez, tudnod a kell olyanokat, hogy görbület stb. pénzkidobás volt amit most csináltál. legközelebb fogadd meg az orvosok tanácsát, és még véletlenül se rakd be, amit vettél :)

2012. júl. 18. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
8.6 görbületet vettem
2012. júl. 18. 09:17
 6/6 anonim ***** válasza:

Óóóó anyám, igen, egy az hogy ha szemüvegből kell neked -0.5ös akkor nincs neked való kontaktlencse, mivel abból ennél kisebb kéne, ami nem létezik.

Az orvos elmondta neked hogy cilinderes kell... vagyis neked tórikus kontaktlencse kéne, nem sima dioptriás és te nem olyat vettél, tehát esélyes nincs hogy jó legyen. Küldd vissza ha még nem bontottad fel, visszafizetik.

2012. júl. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!