Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy lehet normálisan reagálni...

Hogy lehet normálisan reagálni a bókokra? (lehet hülye kérdés)

Figyelt kérdés
Én zavarba jövök mindig,ha dicsérnek,elpirulok és legszívesebben elsüllyednék.Ma a velem szemben lévő lakásból jött ki egy nő egy férfival,és a férfi mosolyogva mondta,hogy "Nem is mondtad,hogy ilyen csinos szembeszomszédod van,majd bekopogok jó?"-és csak mosolygott folyamatosan,én meg nem mertem rájuk nézni.Kasszásként dolgozok egy gyorsétteremben,néha egy-egy vendég is bókol kedvesen,de egyszerűen nem tudom hogy reagáljak rá :$ Nem mondanám magam szépnek,152 cm vagyok (szinte törpe)43 kg,viszont azt mondják,hogy az arcom kicsit hasonlít Eva Longoriára(enyhe túlzással). Nem vagyok szép,csak szimpatikus vagyok az embereknek,meg azt mondják jó kisugárzásom van.De én akkoris örülnék,ha nem bókolnának,mindig zavarba jövök :$ Ha flörtölnek velem,akkoris.Ti hogy szoktatok reagálni rá?Csak én vagyok ilyen nyámnyila??
2012. júl. 15. 21:24
 1/1 anonim ***** válasza:
Sokáig én is paráztam, meg zavarban volta, elpirultam, ha bókoltak, és fogalmam sem volt, hogy mi a francot kell ilyenkor csinálni. Aztán anyukám megmondta frankót: Mondd azt, hogy köszönöm, és mosolyogj kedvesen. Tök egyszerű, de bevált. Engem megnyugtatott, hogy ilyen simán le lehet reagálni, szinte nevettem magamon, hogy akkora dolgot csináltam belőle. Azóta kicsit öregebb is lettem, ez is segített. Hidd el, eljön az idő, amikor már lazán veszed az ilyet. :)
2012. júl. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!