Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ezért félhetek a repülőgéptől?

Ezért félhetek a repülőgéptől?

Figyelt kérdés
Félek a repülőtől. Ezt úgy értem hogyha megyek az utcán és látom hogy felettem el megy be megyek egy helyre ahol tető van. Még kiskoromban láttam egy olyan mesét amiben egy repülő le küld egy ketrec féleséget egy kis oroszlánra vagy mire és elfogja őt. Lehet hogy ezért félek a repülőtől? Hogy ez így rögzült be?

2012. júl. 13. 16:28
 1/5 anonim ***** válasza:

attol függ mitől félsz mi fog történni...Rád dob egy ketrecet? rádzuhan? vagy


"Achtung!Die frage-macher!" FElkiáltással elkezdenek rád tűzelni a nácik? Mindegyik mást jelenthet.

2012. júl. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, hogy rám dob valamit amitől megmozdulni se tudok.
2012. júl. 14. 10:39
 3/5 anonim ***** válasza:
akkor valószínüleg,emiatt,de értelmetlen.Nem vagy oroszlán. Ilyet csak az oroszlánokkal csinálnak. Emberből van 7 milliárd. MAjd ha elkapnak,szólj,és leváltalak.
2012. júl. 14. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az égben van térerő?:D
2012. júl. 14. 10:50
 5/5 anonim ***** válasza:

Akkor legyen egy jelszavunk amit elkiáltasz,és én odarepülök. H azt kiáltod amikor bajban vagy hogy SZIMBA


Tudom hogy az oroszlánvadászoknál vagy,és úgyis meghallom,aztán kimentelek. Viszont ha betömik a szádat,akkor morzézd pislogással.Nem lesz gáz.

2012. júl. 14. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!