Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hova tudnék tetoválást csinált...

Hova tudnék tetoválást csináltatni, és milyet?

Figyelt kérdés
Nagyon vékony alkatú srác vagyok... vádlira gondoltam de nem tudom hogy nézne ki, mivel szinte nincs is vádlim... arra gondoltam h féloldalasan kicsit a lábszáram oldalára az jó lenne... olyan helyre szeretném ahol nem annyira feltűnő de nem is csajos. és valami kis mintára gondoltam, lehetőleg nonfiguratív.. tudnátok ebben segíteni? előre is köszi mindenkinek!!

2012. júl. 13. 14:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Menj el egy tetováló szalonba. Ott rengeteg tucat nonfiguratív tetoválás között tudsz válogatni,vagy egyéb tucat tetkó minták között. A tetováló szakember,meg megtudja neked mondani hogy hova érdemes a te esetedbe tetováltatni, hiszen ő ebből él.
2012. júl. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nem tudom hány éves vagy, de soraidból kivéve még bőven van lehetőséged hízni/erősödni/izmosodni. A nonfiguratív mintának számomra nincsen semmi jelentősége, és személy szerint butaságnak tartom. Ha már megpecsételed a bőrödet, ezzel együtt részben magadat is, én csak ajánlani tudom, hogy szánj egy kis időt, és gondold át, hogy mi is kerüljön rád. A tetoválás a lélek egy darabja. Sok sikert!:)
2012. júl. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!