Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek? Nem syégyel...

Mi a véleményetek? Nem syégyellnivaló?

Figyelt kérdés
Anyagi okok miatt régebben egy használt mobilt hasznnáltam, azután kaptam egy felnyithatósat, az jó volt, csakhogy elvesztettem (ellopták) és most egy semmit nem tudó egyszerű nokiám van. Nem ciki ez?

2012. júl. 12. 14:27
 1/6 anonim válasza:
Szerintem nem... Ha valaki ezt gáznak tartja, hogy ilyen telefonod van, azok sekélyes hülye emberek és ne foglalkozz velük. Sajnálom ami a telefonoddal történt.
2012. júl. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tudtommal a mobiltelefon hívásra és sms-ezésre használandó, azt meg biztos tudja! ;)
2012. júl. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Dehogy ciki!Az meg egy hülye paraszt aki ellopta!
2012. júl. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

De, ásd is el magad.

Eszerint nekem egész életemben szégyellni kellene magam? 10 rugónál többet nem fizetnék egy telcsire, mert vagy véletlenül szoktam őket elrontani, vagy pedig földhöz vágom őket. Na most ez elég gáz lenne mondjuk egy IPhone esetében.

2012. júl. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem ciki.
2012. júl. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Dehogy ciki!!! (Még jó, hogy nem velem történt.)
2012. júl. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!