Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Utazási probléma vonaton....

Egerecske kérdése:

Utazási probléma vonaton. Miért van ez így? (lent )

Figyelt kérdés
Szóval az a baj hogy ha van is szabad hely akkor is általában a kedvese emberkék csomagjai foglalják el azt a helyet, most itt nem arra gondolok amikor bárki nagy csomaggal van, főleg ha nehéz és nem tudja feltenni a csomagtérre. Hanem arra amikor van egy kis táskája, egy kis szatyorja és azok plusz helyet foglalnak. Amikor meg kérdem hogy elnézést szabad ez a hely?! Nem szol semmit elveszi a szatyrot, de látszik a szemén ,arc kifejezésén h , morog magában. Arról már nem is beszélek hogy van aki úgy elterül mintha otthon lenne, kényelmesen hátradől,, lábak fel ,, és máris vagy 3 helyet elfoglal. Láttam én már kb 5 éves gyereket mikor 2 ülőhelyt foglalt mert aludt, ez nem is zavar, ilyenért sose szóltam, had pihenjen :)
2012. júl. 9. 14:20
 1/1 2xSü ***** válasza:
Az emberek egyrészt szeretnek kényelmesen utazni. Másrészt nem szeretnek idegen mellett ülni. Persze hogy oda teszi a kis táskát maga mellé, hátha az új, helyet nem találó útitárs inkább más szabad helyet keres magának.
2012. júl. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!