Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem tudok belépni a facebookom...

Nem tudok belépni a facebookomba. Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
Az előbb még semmi baj nem volt,épp a facemat nézegettem.Aztán pár perc múlva frissíteni akartam az oldalt,de azt írja ki a böngészőm (opera) hogy Hiba,a távoli kiszolgáló nem elérhető...Ez van már fél órája!Kihúztam a net modemet,visszadugtam,és ugyan az.Próbáltam más böngészővel,szintén fennáll a probléma...Mi lehet? Érdekes,más oldalt simán megnyit.A netemmel volna a baj,már ha lehet köze a dologhoz? (UPC FiberPower 25-ösöm van...) 21/L

2012. júl. 4. 16:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem nálad van hiba, másnál sem megy.
2012. júl. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Huhhh...köszike! :) Biztos valami adatbázis probléma lépett fel náluk.
2012. júl. 4. 16:15
 3/7 anonim ***** válasza:

nálam se jó-.-

de mobilrol megy

2012. júl. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A nyakamat tettem volna rá,hogy valaki megkérdezi.Hiszen nincs nélküle élet sem lassan.
2012. júl. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ez van.
2012. júl. 4. 16:42
 6/7 A kérdező kommentje:
Ha már valaki éjjel nappal dolgozik,kijár neki napi 20 perc szórakozás!Azt meg majd mindenki eldönti,hogy azt a kevés időt mivel tölti otthon.
2012. júl. 4. 16:43
 7/7 anonim ***** válasza:
Kühümmm. :) Nem azt írtam,hogy ne fészbúkozz,mert én nem szeretem és én vagyok a király.csak megjegyeztem,hogy tudtam,hogy valaki meg fogja kérdezni.Ráadásul onnan,hogy én is be akartam lépni,de nem ment.Szomorúan ugyan,de lassan tudomásul kell venni,hogy a kapcsolattartás fő "helye" lett az oldal.De ezt is csak megjegyeztem.bocsi ha félreérthető voltam,nem akartam bunkó megjegyzést tenni.
2012. júl. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!