Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi lehet ez Minecraftban?

Mi lehet ez Minecraftban?

Figyelt kérdés
Szóval építettem egy Nether Portalt, és mikor beléptem, egy nagyon furcsa helyen lyukadtam ki. Olyan, mintha egy hatalmas vár lenne, zombimalacokkal. Az egész Nether Brick -ből volt. Ez értékes anyag? Érdemes kifosztani a várat? Csak mert hatalmas.

2012. júl. 7. 20:32
 1/1 anonim ***** válasza:
erődítmény a netherben, 3 célt szolgál: építőanyagnak jó az erődítmény fala, kb olyan erős lehet mint a cobblestone, itt vannak nether wartok, amiket tudsz termeszteni ha solsandba rakod őket, de csak a netherben, és a netherben kell lenned hogy nőjjenek, mert ha a fenti világban vagy, akkor nem nőnek, a netherwartok segítségével tudsz varázsitalokat készíteni. A harmadik cél: blaze spawnerek, a blaze egy elég veszélyes mob ami ami ízzó pálcákat dob, ezzel tudsz italkészítőt csinálni, meg eye of endert amivel megtalálhatod az ender portált és aktiválhatod, hogy eljuss az enderbe és legyőzd a főellenfelet, meg jó ender chesthez is
2012. júl. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!