Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nem jelenik meg az...

Miért nem jelenik meg az idővonal?

Figyelt kérdés
Barátomat rávettem,hogy regisztráljon ő is a facebookra.Nekem már van 1-2 éve.Én állítottam be neki dolgokat,mert ő még kezdő,és nem igazán érti.Érdekes,hogy amikor a saját odalát nézi,lehet látni az idővonalat.De amikor én,vagy akárki más nézi meg a barátom adatlapját,nem jelenik meg az idővonal,hanem a régi elrendezés szerint van az egész.Már telefonszámmal is hitelesítettük a fiókját,és az e-maillel is amit kapott,de semmi!Mi lehet a baj? 21/L

2012. júl. 5. 00:58
 1/5 anonim válasza:
Ha ezt ma állítottátok be neki idővonalra, akkor azt hiszem 1-2 akár 3 napig is eltart, amíg mások nem látják az idővonalat, csak a fióktulajdonos. Remélem érthetőn mondtam el.
2012. júl. 5. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hétfőn állítottuk be!
2012. júl. 5. 08:13
 3/5 anonim válasza:
mikor én csináltam fészet akkor 5nap után lettek ismerőseim tehát biztos 5 nap kell hozzá.
2012. júl. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

1. válaszoló vagyok.

Akkor annyi. De az a lényeg, hogy mindenképp látni fogják a többiek, csak le kell telnie a megadott időnek.

2012. júl. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszööm szépen a válaszokat! :)
2012. júl. 5. 17:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!