Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan, honnan tudnék szerezni...

Hogyan, honnan tudnék szerezni gyorsan kb 10 000 Ft-ot?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel szeretnénk fesztiválozni (egy napot), és nincs pénze. Az is jó lenne, ha most valahonnan kérünk pénzt és utána összeszedjük, de mit csináljunk? Esetleg valami diákmunka, vagy mi lehetne a megoldás? Előre is köszönöm.

2012. júl. 2. 07:58
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
88%
Különbség csak anyni ,hogy nekem nem számított volna ,hogy nézel ki mert semmi hátsó szándékom nem volt ráadásúl nem is kölcsönre gondoltam csakadtam volna és többet sosem látsz
2012. júl. 7. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
25%
Ja persze :D
2012. júl. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
88%

" Ja persze " Magadból idnúlsz ki kiskancsó ,mézesbödön

An Ja persze gondolom te a hajlétalanoknak es nyomsz néha egy 500 azt a kezébe ésn igen.


"Ja Persze" Nem midnenki te!

más ,dohányzik drógozik bulizik stb... sztem had döntesm már el én mit tennék a pénzemmel és ,hogy várok ecserébe valamit. Ne te kösz!

2012. júl. 8. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Frankón mellényomkodtam a gombokat:)

A lényeg érthető én nem te vagyok!

2012. júl. 8. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!