Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan, honnan tudnék szerezni...

Hogyan, honnan tudnék szerezni gyorsan kb 10 000 Ft-ot?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel szeretnénk fesztiválozni (egy napot), és nincs pénze. Az is jó lenne, ha most valahonnan kérünk pénzt és utána összeszedjük, de mit csináljunk? Esetleg valami diákmunka, vagy mi lehetne a megoldás? Előre is köszönöm.

2012. júl. 2. 07:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Vigyétek zaciba az aranyakat, amik rajtatok vannak.
2012. júl. 2. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
ha lenne aranyunk nem kéne a pénz...vagy már a zaciban lenne :D
2012. júl. 2. 09:04
 3/14 anonim ***** válasza:
Szülőktől kérni? Vagy megtakarításod nincsen?
2012. júl. 2. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Gondolom a szülők nem adnak, a megtakarítás meg elfogyott, ha kiírta az illető a kérdést. Biztos van olyan ismerősöd akinek gyereke/gyerekei vannak, hozzá menny el csőszködni esetleg. Vagy kutyasétáltatás de a kocsi mosás is jó dolog, elvégre sok mocskos kocsi van akiknek a tulajdonosai nem képesek letisztítani.
2012. júl. 2. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Szoktak lenni 1-2 alkalmas diákmunkák azzal szerintem össze tudnál szedni annyit, menj el egy diákmunka közvetítő helyre biztos van valami. Főleg ha fiú vagy.
2012. júl. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Hát lány vagyok, de azért köszönöm. Esetleg nem tudjátok milyen diákmunka-közvetítőnél, szövetkezetnél érdemes próbálkozni?
2012. júl. 2. 14:44
 7/14 anonim ***** válasza:
Beírod a google-ba hogy diákmunka és kidob csomó szövetkezetet és ott fent vannak az aktuális munkáik is.
2012. júl. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Attól függ merre laktok lehet megoldom 10 e ft manapság már semmi
2012. júl. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
Hát..ha csinos vagy, akkor nekem van egy ötletem ;)
2012. júl. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a felajánlást, de megoldódott a dolog ;)
2012. júl. 6. 21:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!