Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kinek mit kell a gyűrűjébe...

Kinek mit kell a gyűrűjébe gravírozni?

Figyelt kérdés

Barátnőmnek szeretnék gyűrűt venni és miközben nézelődtem az jutott eszembe hogy akár vehetnék párban is. Egyre jobban ért bennem az ötlet mikor elhatároztam hogy gravíroztatok beléjük valamit és itt megakadtam. Melyik gyűrűbe kinek a nevét gravíroztassam?

Annyira hülyének érzem most magam... Egyszerűen fogalmam sincs hogy hogy szokás. Az enyémbe az ő nevét, az övébe az enyémet? Már az is felmerült bennem hogy csak annyit lesz benne hogy szeretlek, de az olyan snassz.


Igazából ez ilyen bocsánatkérő ajándék lenne, mert az ő gyűrűjét amit nem is tudom hogy kitől kapott, véletlenül elhagytam (hosszú történet).


Szóval segítség! Ötleteket kérek hogy mit írassak a gyűrűkbe és hogy kinek a gyűrűjébe kinek a nevét kell írni.



2012. jún. 24. 14:57
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!