Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik a jobb? Ti...

Szerintetek melyik a jobb? Ti milyenek vagytok?

Figyelt kérdés
Az az ember aki sokszor időhöz köti magát, folyton eltervezi mit fog csinálni mondjuk egy hónap vagy hét múlva, holnap(persze munka, iskola, kötelező programok kivételével) de a távoljövőre is vannak tervei és általában biztos is a dolgában(de szerintem ha itt nem jön össze valami akkor hatalmas csalódásként éli meg és nem tudja mihez kezdjen mert azt a bizonyos dolgot tervezte el) és eszerint él vagy pedig az akinek ugyanúgy vannak tervei a távoljövőre nézve, de nem teljesen biztos bennük még, mert úgy érzi simán változhat még a véleménye és mást akar, nem annyira tervez előre, főleg pár napnál későbbre, inkább úgy éli az életét ahogy jön, lesz ami lesz és sokszor inkább azt és akkor csinálja amihez/amikor kedve tartja?
2012. jún. 20. 19:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Én mindenképp a második kategóriába tartozom. Persze, vannak terveim a jövőre nézve (Ha a jóisten megadja még össze is jön), de a hétköznapjaimat tekintve teljes mértékben az eseményekkel sodródom.
2012. jún. 21. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen én is, és egyre jobban idegesítenek az emberek akik folyamatosan időhöz kötik magukat mint a robotok, és nem azt csinálják amit tényleg akarnak. Egyszerűen úgy érzem, hogy csk én vagyok ilyen és nem tudnék úgy éli mint ők. De várom még a véleményeket, válaszokat.
2012. jún. 22. 17:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!