Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit kezdenél a lehetoséggel,...

Mit kezdenél a lehetoséggel, ha Amerikai sztár lehetnél?

Figyelt kérdés
Tehát minden lehetoség meglenne, már csak neked kéne választanod, hogy akarod-e vagy nem... Miért igen és miért nem? Milyen témában indulnál? például énekes, szinész, modell, stb... és milyen stílusban? Hogy bírnád ezt az egészet, vagy egyáltalán hogy képzeled el?
2009. júl. 4. 19:19
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
90%

17:54-es vagyok. Azt nem írtam, mire használnám fel a pénzt. Vállalkozásba fektetném és még többet kaszálnék. Sokat adományoznék gyerekeknek, afrikaiaknak, Magyarországnak. A világ minden pontján lenne 1-1 házam és egy magán repülőm és ott laknék ahol kedvem tartja. :)


20/L

2009. júl. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Énekesnő lennék egy pop-rock együttesben. Nem szeretem a nagy felhajtást körülöttem, úgy hogy elvegyülnék a tömegben, és nem reklámoznám magam. Ha elég pénzt keresnék ezzel, egy részt rákos gyerekek alapítványnak adnék.
2009. júl. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

örülök, hogy nem csak magatokra költenétek :) vannak még normális emberek...


én biztosan gyermek-fantasy író lennék, támogatnám a fiatal művészi tehetségeket, egy gyermekotthont nyitnék(magam is örökbefogadott vagyok) és egy kutyamenhelyet üzemeltetnék..

2009. júl. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Én író lennék, de álnéven adnék ki könyveket és úgy sétálnék az utcákon, hogy senkinek gőze sem lenne róla, ki is vagyok. És persze képzőművész, és a rengeteg pénzt, ami a kiállításokból bejön, nagyrészt eladományoznám és rengeteget utaznék. Már mindkét álom teljesülőben van, rengeteget dolgozom a munkáimon és már neki is láttam első regényemnek=) Úgy látom, ezzel nem vagyok egyedül:D
2009. júl. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Rögtön kapnék az alkalmon író ként! Romantikus akció regényeket írnék, amikor felkérnének egy történet megírásához amit megfilmesítenének, persze a film kasszasiker lenne, itt beindulna a szekér... Ekkor kihasználva az alkalmat a lehető legtöbb pénzt facsarnék ki mindenből és amikor már milliárdos lennék közeli viszonyba kerülnék a világsztárokkal... Robert Pattinsonnal tuti össze szűrném a levet..:D Nagyon bírnám ezt az egészet, én lennék a világ legboldogabb embere ha ez sikerülne!
2009. júl. 16. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!