Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit kezdenél a lehetoséggel,...

Mit kezdenél a lehetoséggel, ha Amerikai sztár lehetnél?

Figyelt kérdés
Tehát minden lehetoség meglenne, már csak neked kéne választanod, hogy akarod-e vagy nem... Miért igen és miért nem? Milyen témában indulnál? például énekes, szinész, modell, stb... és milyen stílusban? Hogy bírnád ezt az egészet, vagy egyáltalán hogy képzeled el?
2009. júl. 4. 19:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Író lennék, egyszerűen élnék, nem nyilatkoznék senkinek, csak ha nagyon muszáj, nem pisilnék direkt a bokorba, csak, hogy rólam szóljon a sajtó, nem cserélgetném a pasijaimat, nem bíznám bébiszitterre a gyerekeimet, sokat segítenék a rákos embereken, első kézből támogatnám a mellrák ellenes alapítványokat, beteg gyerekeknek és szüleiknek Hospice házat hoznék létre, támogatnám a gyermekotthonokat, iskolákat, óvodákat, bölcsődéket, munkahelyeket teremtenék, segíteném a kórházakat, hogy megfelelő felszereltséggel rendelkezzenek.
2009. júl. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Ez szép :) Mondjuk én író, énekes (talán pop) és szinész akarok lenni, persze jótékonykodni is... Nyitnék egy állatmenhelyet és egy gyermekotthont, segíteném a kórházakat.
2009. júl. 4. 19:28
 3/15 anonim ***** válasza:
85%
Imádom az amerikai rappet szóval rapper lennék.Hatalmas pénz van a zeneiparban szóval ha valaki befut akkor az k*rva gazdag lesz.+ A koncertek is tök jó bulik.Azért haza is jönnék, csinálnék saját cégeket is, a rokonaimnak is segítenék már ha tele lennék zsetonnal.
2009. júl. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
79%
a Sims-ben voltam már sztár.:)
2009. júl. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Én sikeres, híres színésznő leszek. Ha sikerül, majd rengeteget adományozok állatmenhelyeknek, beteg és árva gyerekeknek. Híres színészekkel játszok együtt filmekben. Bár engem a sorozatok jobban vonzanak, nem BK meg Jóban rosszban, hanem Született feleségek, LOST. Ott már összeszokott a banda, biztos jó lehet. :) Valószínüleg LA-ben fogok élni, viszem a szüleimet is. Sikerülni fog! ;)
2009. júl. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nekem is ilyen terveim vannak :) Anyukámat is akarom vinni, csak sajnos nem tud angolul.. na meg persze nekem is tokéletesítenem kellene a nyelvet... már megigértem magamnak, hogy híres szinészno és énekesno leszek.. pillanatnyilag pedig a konyvem írom! Remélem, sikerulni fog!! Természetesen én is Californiában fogok élni..
2009. júl. 4. 20:30
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Mindegy csak sok pénzt hozzon, aminek a nagyrészét elosztogatnám a rászoruló beteg gyerekeknek, felnőtteknek, és az éhezőknek.
2009. júl. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
zenélnék valami metál együttesben, de igyekeznék a háttérbe szorulni. ha jó lennék, akkor így is lennének rajongóim és szeretnének, pénzem is lenne, boldog lennék. nem hajtanék a címlapokra meg ilyen olyan interjúkra. csak szeretném amit csinálok és ennyi.
2009. júl. 5. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Író lennék nagy vagyonnal, viszont nem luxusra költeném. Főleg adományozásra és munkahelyteremtésre. No persze azért egy kevéske (a nagyon sokból a kevéske nem pici :D) menne a vágyaim teljesítésére is.
2009. júl. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Film rendező-producer lennék. A forgatások agya és lelke. Valójában ők a legnagyobb sztárok. Szinte sosem szerepelnek címlapon, nem beszélnek róluk annyit, de őket övezi a legnagyobb tisztelet és ők kaszálnak a legeslegjobban. Még a legsikeresebb színész is eltörpül egy sikeres rendező-producer mellett. (Spielberg vagy Lucas lennék :P )
2009. júl. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!