Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 14 éves fiu vagyok és egy jó...

Inkotinens kérdése:

14 éves fiu vagyok és egy jó ideje éjszakánként bepisilek emiatt pelenkát kel használnom! Van esetleg olyan akinek ilyen problámája lenne rajtam kívűl?

Figyelt kérdés
2012. jún. 13. 07:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Én 13 éves koromig bepisiltem éjszakánként. Igazából semmilyen gyógyszer nem használt, hanem magától múlt el.


18/L

2012. jún. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
És te mivel védekeztél ellene?Mármint hogy ne legyen nedves az ágyad!
2012. jún. 14. 08:01
 3/12 anonim ***** válasza:
Van egy férfi ismerösőm akinek szintén ez a problémája szerencsére nem romlott meg az 1. házasága emiatt 15 éve él együtt evel a betegségel. Éjszakánként textilpelenkát visel idén nyáron sokat javult az állapota ennek ellenére kénytelen textilpelenkába és gumi bugyival aludni éjszakánként.
2012. jún. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Jobbulást kivánok neked kedves kérdező.
2012. jún. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem kivánom ezt nem azért irom le: netán nem múlna el éjszakai bepisilésed akkor is lesz veled egyidős párod aki szeretni fog téeg elfogad téged. Lelkileg támogatni is fog téged férfiként fog kezelni nagyobb korodban.
2012. jún. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Első vagyok...


Gumilepedőt tettünk a rendes lepedő alá, meg persze sok mosás...

2012. jún. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Jó tanácsként iróm le: tudok arról vizelet inkontinenciával lehet kapni Emelt összegű családi pótlékot azért jó mert jár hozzá a Közgyógy ellátás és ingyenes utazás Magyarország n belül a helyközi járatokon. Távolsági közlekedésnél MÁV-nál 90% kedvezmény jár.



Azok jogosultak erre akik pályakezdésük (államdó munkakezdésük) elött alakult ki a betegségük és legalább 1 éve van jelen.


Viszont a 18 év alatti Emelt összegű családi pótlékal rendelkezőknek időszakonként el kell menni a kijelölt orvoshoz felülvizsgálatra, nem mennek 2 hónapig szünetelhet vagy végleg megszűnik az Emelt összegű családi pótlék. Akkor is megszűnik az állapot elmúlik.



Emelt összegű családi pótlékhoz lévő Közgyógy ellátás mellett TB támogatásal felirhatja az Orvos kedvezményes árban a 3 hónapos kifutó időre a pelenkát megfelelő nedvszivó képességel.

2012. jún. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
orvosnál voltál az éjszakai bepisilés miatt.
2012. júl. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Hát ésténként menny el wc-re és talán elmúlik. Vagy ha nem akkor meg továbbra is viselj pelenkát esténkét. De most csak úgy kérdem, szégyeled a pelenkát?
2012. okt. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ebbe nem vagy egyedöl. Majd találsz olyan cajt aki így fogad el. Legyél tülelmes
2013. jan. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!