Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem értem, hogy miért változot...

Nem értem, hogy miért változott meg a véleménye, és hogy most mivan ilyenkor? . :S

Figyelt kérdés
Nagyon bejön egy srác, és most kezdtünk már egyre közelebb kerülni egymáshoz. Nagyon jól elhülyéskedtünk ölelgettük egymást, bókolgatott, meg minden. Az egyik közös haverunknak elmondta, hogy nagyon bejövök neki, és hogy össze kellene jönnie velem, és hogy nagyon tetszett neki hogy ölelgettem, nagyon boldog lett tőle. Másnap is találkoztunk és ismételten nagyon jól éreztük magunkat, és elhívott egy újabb találkozásra. Utána való nap, beszélt a haverommal és azt mondta neki, hogy nem vagyok az esete és hogy nagyon kislányosnak tart. Én ezen már nem tudok kiigazodni:S nem értem a fiúkat, hogy tud 1nap alatt megváltozni a véleményük. :S kérlek adjatok valami tippet, hogy miért csinálhatta ezt, vagy hogy most ilyenkor mivan?
2012. jún. 12. 20:43
 1/2 anonim ***** válasza:

A közös haver mondta neked, hogy össze kellene jönnötök.

Lehet, hogy a kiszemelt srácnak is ugyanezt mondta, csak neki a válasza egyértelmű nem volt.

2012. jún. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
a srác mondta a haveromnak.. nem a haverom a srácnak..xd
2012. jún. 13. 13:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!