Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ilyen nincs, de mégis van....

Ilyen nincs, de mégis van. Elmondjam a barátnőmnek mit tettem? (Többi lent)

Figyelt kérdés
A kérdésem elég ciki, de mivel itt ki tudom kérni a véleményeteket név nélkül is, ezért leírom. Már több éve vagyok együtt a barátnőmmel és már lassan fél éve élünk a szüleivel egy lakásban. Rólam tudni kell, hogy elég kíváncsi gyerek vagyok, sok mindent kipróbáltam már..de a legutóbbi hülyeségemet nagyon megbántam. Szóval mindig is kíváncsi voltam, hogy a női betétet akár pelenkának is lehet e használni. Egyszer aztán, mivel úgy is ment a hasam beugrott az ötlet, hogy mi lenne ha betennék magamnak egy betétet és utána csak elengedném magam. Ki is próbáltam, viszont a betét nem tudta felfogni az összes salakot, így gyorsan megcéloztam a mosdót hogy kidobhassam és lezuhanyozhassak. Viszont azt a hibát követtem el, hogy a kuka helyett véletlenül a wc-be dobtam :S Utána persze "szerencsémre" el is dugult, és a szüleinek ki kellett halászniuk az ürülékes betétet a wc-ből. Aztán persze egyből barátnőmre gyanakodtak, hogy biztos ő dobhatta bele....jól le is szidták, ő viszont nem értette a dolgot, tagadta. Az a gond, hogy azóta miután azt hitték a szülei hogy hazudott, haragba vannak. Nem tudom, hogy mit csináljak.... Bevalljam, hogy az én művem, vagy lapítsak?:S Félek hogy utána elhagy a barátnőm :S segítsetek! köszönöm!!

2012. jún. 6. 23:49
 1/7 anonim ***** válasza:
67%

Ezért vannak haragban egymással? Szép kis család.

Te meg egy diplomás nyomorék vagy. Tényleg nem kéne elszívnod a levegőt előlünk. Szerintem valld be, vállald be hogy mekkora retardált debil vagy. Csaj sem normális hogy veled állt le. Amúgy ennek a kérdésnek elég troll szaga van.

2012. jún. 7. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
gondoltam rá, hogy bevallom...de normálisan is válaszolhattál volna...troll szagú? az milyen?
2012. jún. 7. 00:20
 3/7 anonim ***** válasza:

Valld be, mert ezen egy jó nagyot lehet nevetni, hogy milyen idióta vagy!

Elég fosszagu kérdés!:)

2012. jún. 7. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Valld be. (Én is kíváncsi gyerek vagyok, én beleh.gyoztam, de azt se bírta el)
2012. jún. 7. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Joola ***** válasza:
ne valld be
2012. jún. 8. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Próbáld magad a másik helyébe képzelni, és rájössz, hogy milyen rossz helyzetbe keverted őket. Akkor talán nem gondolkodnál ezen.

A barátnő meg ha apróság miatt szakít, akkor annyit is ér a kapcs. Vagy beszéd meg apáddal. Kire számíthat az ember, ha nem őrájuk?

Én mindenesetre elmondanám a bnőmnek, és közösen kiagyalnánk a továbbiakat.

2012. jún. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
CD/DVD
2012. szept. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!