Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit gondolsz a halálról való...

Mit gondolsz a halálról való felfogásomról?

Figyelt kérdés

Ez egy biológiai tény

Az élet velejarója

Elkerülhetetlen

Ez nem döntés kérdése

VISZONT! Ha lelked tiszta én nem félsz, elvégeztél mar mindent amit szerettél volna, kiélted magad, lamaid valóra valltak AKKOR mar nem is teher az egész =) És mondhatjuk, te is kívanod a dolgot akkor

Ha mellette van egy kis sovargas is utana, akkor mar nem "kötelezö teher" hanem "békés elfogadas"


2012. jún. 6. 23:36
 1/9 anonim ***** válasza:
szerintem a halált csak azok fogadják el vagy nyugszanak bele akik nem tudják mi az az élet! élni jó és változatos sosem tudhatjuk,mi fog történni!vannak álmaink,szeretünk,sírunk,gondolkodunk és fejlődünk,sosem áll meg az élet mert végtelen a felfogásunk mindíg akad valami!!egy igazi élő ember,aki tudja mi az az univerzum ,föld élet,evolúció,Eszme érzés,látás sosem akarna meghalni!!mert az élet egy ilyen fejlett agynak sosem lesz kiélve!
2012. jún. 6. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
az hogy élsz,és kifejlődtél erre a szintre hogy filmet nézhetsz,gondolkodhatsz,építhetsz létezhetsz!az akkora szerencse,véletlen hogy ihaj csuhaj! ezért is keressük a földönkívüli életet!
2012. jún. 6. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

23:56


Más dolog élvezni az életet, s más dolog görcsösen ragaszkodni hozzá, amiről te írsz, az a fanatikus életszeretet (ismered a mondást, semmit sem akarhatsz görcsösen)


Illetve ha így fogod fel a halalt, akkor görcsösen rettegni fogsz tőle, eredményképpen ez kihathat mindennapjaidra is

2012. jún. 7. 00:00
 4/9 anonim ***** válasza:
hát én sosem akarnék meghalni,egy élet egy világ,egy univerzum veszne oda! de mivel ennyire szeretem az életet ezért nem gondolkozom a halálon,1 percig sem! felsem tudom fogni hogy egyszer meghalok! hisz tudomásom van az életről a keletkezéséről mindenről!
2012. jún. 7. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

00 05


" felsem tudom fogni hogy egyszer meghalok!"


Egy egész élet áll a rendelkezésedre hogy ezt elfogadd, azt pedig (reméljük) igen hosszú idő lesz :)

2012. jún. 7. 00:06
 6/9 anonim ***** válasza:
és amit te írsz,hogy életszeretet talán,lehet,biztos, itt inkább arról van szó hogy van lelkem,szellemem igazi valódi nem a filmekben látott lebegő marhaság!,ha nem egy világ amit én irányítok,a sajátodat meg te és én nem akarok soha meghalni ÉN! mintha sosem léteztem volna Érted? nem az érdekel hányan emlékeznek rólam meg stb baromság:) hanem én hol leszek már többet SEHOL SOHA ennyi:))
2012. jún. 7. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

00 11


"ÉN! mintha sosem léteztem volna Érted? nem az érdekel hányan emlékeznek rólam meg stb baromság:) hanem én hol leszek már többet SEHOL SOHA ennyi:))"


Az egó beszél belöled, s nem túl szép, bölcs dolog az ha mondjuk masokat felrúgsz ennek érdekében (a leírtak alapjan, ha ennyire nem akarsz meghalni, lehet hogy képes lennél borzalmakat is megtenni hallhatatlansagod érdekében)


Az pedig hogy hol leszel nem tudni, vagy megsemmisülsz, vagy újjaszületsz, vagy mas dimenzióban élsz tovabb

2012. jún. 7. 00:21
 8/9 anonim ***** válasza:
dehogy élsz tovább más dimenziókba! felejtsd el! mint írtam szerencse csoda hogy épp,a sok más lény helyett,mi fejlődtünk ki! és ha tehetném akkor bármire képes lennék azért hogy örökké éljek!! túl értelmesek lettünk,néhányan! és nekem nem elég az hogy ennek az értelemnek világnak vége szakad.. na mind1 ne merüljünk el a témában,úgy sem értenek az élethez sokan,fel sem fogják mi az!
2012. jún. 7. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Azoknak az emberekenek, akik túlon túl élvezik az életet, állati rosz lesz megszünniük létezni. Én céltudatosan úgy élem ,alakítottam az életemet,hogy tervszerűen kiunni mindent ami érdekel, elérni a célokat, és aztán az unalom miatti kínt elkerülendő várjam végre a dicsó pusztulást. Ami mindenkinél tény: MEG KELL HALNOD /EGYSZER/ valamikor, így vagy úgy, de ez senkinél sem elkerülhetetlen. És bizony szerintem azoknak a rosszabb, akik ebbe nem tudnak beletörődni, rettegnek tőle, illetve mindneféle hamis mesékkel próbálják a vibráló elméjüket nyugtatni hogy menyország, meg folytatás a tulvilágon. Nincs ilyen, ezt csak a halálfélelem kreálta emberi tudat terméke, az egész hit csak erről szól. Hamis, hazug.
2012. jún. 26. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!