Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Üdv van 1 oldal 10forintert.hu...

Üdv van 1 oldal 10forintert.hu szerintetek ez most komoly, hogy ilyen piti összegért el lehet vinni ezeket a cuccokat? Discaveryn láttam a hirdetést és nem tudom h ez most komoly?

Figyelt kérdés
Bátyám azt mondta h nem de akkor miért hirdetnék a tvben szal nem tom.
2012. jún. 5. 16:57
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
2012. jún. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:

a 10forintert.hu csalók által szervezett oldal. Folyik ellenük a nyomozás. Ha befizettél és nem nyertél, akkor te is írd le részletesen és tedd meg a feljelentést a rendőrségen. Az ügyeket össze fogják kapcsolni.

Amúgy lehetetlen bármit is megnyerni: ha bármire licitálsz, akkor robotok túllicitálnak és minden pénzedet elszedik.

Ha a paypalon keresztül fizetsz nekik és jelzed a problémádat a paypalnak, akkor sem kapod vissza a pénzt (én legalábbis nem kl

kaptam, pedig mindent megtettem, amit kértek.)

2012. szept. 2. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:

Sziasztok! Nekem is lenne egy kérdésem ezzel kapcsolatban.:


A befejezett aukció után kiír egy olyat, hogy "BID-ek értéke: 80 490 Ft". Ez mit takar? Kinek, mikor és hogyan kell kifizetni?

2013. febr. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Hasonló oldal: legolcsobban.com [link]

5-15 forintba kerül egy BID

3-10bid /licit (termék árától függően).

Szépen regisztráció nélkül is látszik, hogy hogy működik a dolog. Azt írja, pl 1 termék 1000ft (ami a bidegből jön össze) az az oldal üzemeltetőinek 4-14.000ft-os haszon.

2014. nov. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!