Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tényleg ennyire nem értenek...

Tényleg ennyire nem értenek hozzá? (Max Payne 3)

Figyelt kérdés
Mos őszintén,aki nem tudja hogy mitől lesz egy játék jó az mért ad ki játékokat!? itt van ez a játék,16gb memória,és 35gb szabad hely szükséges hozzá?! ne szorakozzanak már hát 2006ban szebb,jobb játékok voltak mint ez a program.. semmi extra elavult motor/grafika kb egy gears of war elveri mindenben! ezek normálisak? néztem róla max beállítással gameplay t és gyerekek egy jó half life 2ő vagy cod modern warfare1 grafika de még az se! a mozgás tiszta buta az emberek gyurmából vannak..annyi hogy ha rálősz az ellenfélre meghal,és te is meg tudsz halni ÉS?? szerintetek?
2012. jún. 4. 22:51
 1/1 A kérdező kommentje:
a felháborodásom csak simán a butaság és a pofátlanság miatt van!! de szerintem ez globális! a gépemen elfutna 1920x1080ba mediumon biztos vagyok benne,csak hogy egy ilyen moslékot soha nem teszek fel
2012. jún. 4. 22:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!