Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Boxxy tényleg meghalt? Ugye nem?

Boxxy tényleg meghalt? Ugye nem?

Figyelt kérdés

Azt olvastam, hogy Boxxy (a Youtube -ról) sajnos meghalt. Ez eléggé szíven ütött, kedvelem azt a lányt. Utánanézve elég sok helyen írják azt, hogy meghalt, viszont még több oldalon, hogy csak visszavonult, mert elege lett az általa kitalált karakterből, no meg a körülötte kavart hajcihőből.

Szerintetek igaz, hogy már nincs köztünk? Elég fiatal, és a videói is jók :) Úgyhogy remélem, a halála csak rémhír. Tudtok erről valamit?



2012. jún. 4. 17:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Milyen videókat rakott fel? Nem hallottam róla, de remélem nem halt meg.
2012. jún. 6. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Elég furcsa a viselkedése, modhatni hiperaktív, de attól még nagyon jó a mimikája, szórakoztató, és tök őrült. :D


http://www.youtube.com/watch?v=FQyK8NbGFGA

http://www.youtube.com/watch?v=Yavx9yxTrsw


Itt van két videója. Több is van, de ezek a legjobbak. xD Ő a példaképem, valahogy olyan jófejnek tűnik. Állítólag többször feltörték a Youtube-fiókját, mígnem elege lett, és visszavonult. Vagy meghalt? O.o Remélem nem. Tudsz róla valamit?

2012. jún. 6. 09:15
 3/4 anonim ***** válasza:

Sajnos nem tudok róla semmit :(

De szerintem csak visszavonult.

2012. jún. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

ezt találtam

[link]

A lot of different rumors have been spread about her, but the one I believe is hackers threatened her, which she took seriously. A lot of people have said that Boxxy was afraid the hackers were going to do something terrible to her, so she's worried and hasn't been doing much on Youtube...


ezt 2 éve írták

2012. jún. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!