Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Begyullad a porcban lévő...

Begyullad a porcban lévő fülpiercingem, mit tegyek?

Figyelt kérdés
kb 2-3 hete csináltattam.Lőtték,sajnos csak utólag tájokaztattak ismerőseim hogy azt elvileg nem szabad.Orvosi fémet lőttek be,de ennek ellenére begyulladt.rendesen kezeltem napi kétszer betadinna.Tegnap este nagyon elkezdett fájni úgy gondoltam biztos az a baj hog nyomja az ami benne van úgyhogy kicseréltem és ekkor döbbentem rá hogy tiszta gennyes az egész van mellette egy pattanás szerű dudor is és piros az egész fülem. hogyan orvosoljam a problémát annélkül hogy ki kéne venni ?
2012. jún. 2. 16:23
 1/2 anonim ***** válasza:
mielőbb vedd ki! barátnőmnek majdnem leamputálták emiatt a fülét!!!! ha nagyon fáj, akkor vedd ki, nekem is lőtték, nem is orvosi fémmel, mégsem volt semmi bajom. neki ugyanakkor lőtték, és pár hét után nagyon eldurvult a helyzet. ami nem megy, azt ne erőltesd.
2012. jún. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nekem a piercing szalonban kamillateás borogatást javasoltak erre az esetre...
2012. júl. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!