Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van valakinek tapasztalata a...

Jennababo kérdése:

Van valakinek tapasztalata a Teleworkteam nevű céggel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
külföldön kínálnak állásajánlatokat és szeretném tudni, hogy menyire hiteles munkák és akinek van tapasztalata milyen.

#külföldi munka #teleworkteam
2012. jún. 2. 12:44
1 2
 11/12 anonim válasza:

Kedves Zoltán!


Nem értem miért kell engem letiltani a facebookról, meg skype-ról meg egyéb helyekről. Talán azért mert rávilágítok az Önök tevékenységére és ismerem az egész rendszerüket?


Én úgy érzem, hogy nem az illetékes személlyel beszélgetek, nem Ön a vállalkozás vezetője. Álljon ki a vállalkozás vezetője, ne pedig a rendszergazda, az ADMIN, akinek valószínű semmi felelőssége sincs.


Ön nem kíván velem eszmecserét folytani, megértem, hogy miért, pedig muszály lesz. Értem én, hogy miért próbál kerülni minket, és ezt az olvasók is ki tudják találni.


Felteszem a költői kérdést:


Mióta működik a Teleworkteam?


Honnan származik az a kiadvány amit jelenleg árulnak?


Ha Ön nem válaszol, az olvasók használhatják a Google keresőjét a kérdés megválaszolására.


Az interneten írhat bárki bármit, ezek mind egytől egyik hiteltelen vádaskodások, úgy látom Ön is ezek közé állt, gratulálni tudok hozzá.


De itt pl. egy link is, amir Önökről szól:

[link]


Valamiért úgy érzem, hogy Ön törekszik arra, hogy az utolsó szó az Öné legyen. Csak azt nem tudom, hogy miért. Azért mert a Teleworkteam az interneten közzétett adatokat másolja és az ingyenesen hozzáférhető adatokat adja el pénzért a hiszékeny vásárlóknak?


Pont Önök hirdetik azt, hogy minden Ausztriai munkához erős német nyelvtudás szükséges. Ezek szerint Önök ismerik az összes munkáltatót Ausztriában. Ugyan már.... Ha pedig így van, akkor miért kell lefordítani magyarra a hirdetéseket, ha olyanok, akik nem tudják a nyelvet el tudják olvasni. Minek? Aki tudja a nyelvet az elolvashatja az Eures-en is németül. Vagy vigyenek magukkal olyan embert aki tud németül? Csakhogy Önök elfelejtik azt, hogy ha valaki nem beszéli a nyelvet és visz magával olyat, aki beszéli, akkor tulajdonképpen az, aki beszéli a nyelvet annak az esélyeit rontja az, aki nem tud egy kukkot se németül, így aztán az se fog tudni elhelyezkedni, aki tud németül. Ezt tanácsolják Önök.

Dehogy visz magával az aki tudja a nyelvet olyat, aki nem beszél németül. Nehogy már rontsa az esélyeit. De én úgy érzem, hogy az ilyen jellegű tanácsadás bizony munkaközvetítésnek minősül. Vagy tévedek? Önöknek viszont nincs munkaközvetítői engedélyük, úgy tudom. Mégis azt csinálják....


Önök a vásárlókkal is egész furcsa módon bánnak. Az interneten a Google keresőben olvasható volt 2012 december 6-án 16 óra 53 perckor az alábbi telefonos szöveg, amit ez időpontig bárki bármikor megtekinthetett és biztosan sokan is olvasták (tehát nem hozok nyilvánosságra semmi titkos anyagot)


"Találkozhatunk olyan telefonálóval is, aki csak a mérgét szeretné levezetni, nem pedig kiadványt vásárolni.

Ilyen esetben maradjunk nyugodtak, ne adjuk meg neki az örömet, hogy végre valakin kitölthette a mérgét.

Miután letette a telefon, de csak akkor, nyugodtan aggassunk rá jelzőket rá, hiszen nekünk is le kel vezetni valahol a feszültséget. :D

Nekünk az a célunk, hogy eladjunk, nem az hogy lelkisegély szolgálatot, vagy panaszirodát üzemeltessünk."


Ezt írják Önök, ezt adják meg munkatársaiknak a telefonos szövegben, hogy így kell viselkedni. Ha tudnák a telefonálók, hogy a telefon letétele után mit mondanak az Önök munkátársai, hát bizony elképednének. Dehát ha leteszik a telefont, lehet mondani bármit....



T.: Csernák Sándor

ügyvezető

Telecomex Kft.

2012. dec. 31. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

Kedves Sándor!


Kicsit hosszú lesz, de válaszolok...



-------- Idézet ---------


Nem értem miért kell engem letiltani a facebookról, meg skype-ról meg egyéb helyekről. Talán azért mert rávilágítok az Önök tevékenységére és ismerem az egész rendszerüket?


--------- Idézet vége -------


Őőőőőő... miért is... Mert nem vagyok kíváncsi Önre?

Vagy... Nem érzem Önt jó ismerősömnek?

Mivel én csak olyanokkal szeretem tartani a kapcsolatot.

És az utolsó érv... Mert jogom van hozzá. Vagy ehhez is az Ön engedélyére van szükség?



-------- Idézet ---------


Én úgy érzem, hogy nem az illetékes személlyel beszélgetek, nem Ön a vállalkozás vezetője. Álljon ki a vállalkozás vezetője, ne pedig a rendszergazda, az ADMIN, akinek valószínű semmi felelőssége sincs.


--------- Idézet vége -------


Mivel a vállalkozást gyakorlatilag ketten visszük a vállalkozóval, és minden szóról amit itt írok tud, elhiheti hogy megfelelő válaszokat kap.

Megfelelő munkamegosztással dolgozunk :D



-------- Idézet ---------


Ön nem kíván velem eszmecserét folytani, megértem, hogy miért, pedig muszály lesz. Értem én, hogy miért próbál kerülni minket, és ezt az olvasók is ki tudják találni.


--------- Idézet vége -------


Úgy vélem ebben az országban szólásszabadság van :D Ezért mondhatja Ön is azt amit gondol.

Én csak azért nem mondom ki, mert nem biztos hogy nyomdafestéket tűrne!

Kerülni..? Én? Önt? Nem kerülöm... csak egy kicsit unom! Illetve nagyon!

De most ráérek, és még szórakoztat is :D



-------- Idézet ---------


Felteszem a költői kérdést:


Mióta működik a Teleworkteam?


Honnan származik az a kiadvány amit jelenleg árulnak?


Ha Ön nem válaszol, az olvasók használhatják a Google keresőjét a kérdés megválaszolására.


--------- Idézet vége -------



A TeleworkTeam nem egy cég, hanem a csoportunkat neveztük el így!

Sőt a kiadványt is egy magánvállalkozásban adjuk ki.

Ez a vállalkozás 2011 08. hónap óta működik ekkor kaptuk az "Állásajánlat" című időszaki kiadványra az engedélyeket.


A kiadvány alapjait én magam terveztem a logóval, a címlapon található képpel, és a kiadvány felosztásával egyetemben!


Remélem megválaszoltam kérdését. :D Bár ezekkel Ön is tisztában van.



-------- Idézet ---------


Az interneten írhat bárki bármit, ezek mind egytől egyik hiteltelen vádaskodások, úgy látom Ön is ezek közé állt, gratulálni tudok hozzá.


--------- Idézet vége -------


Hát.. nagyon "sajnálom", hogy ilyen alaptalan vádaskodásoknak van kitéve. :D

Beálltam volna közéjük? Úgy érzi hiteltetelen vagyok? Volt egy megállapodásom Önnel, és csak ezért nem támasztom alá további tények leírásával!


-------- Idézet ---------


Valamiért úgy érzem, hogy Ön törekszik arra, hogy az utolsó szó az Öné legyen. Csak azt nem tudom, hogy miért. Azért mert a Teleworkteam az interneten közzétett adatokat másolja és az ingyenesen hozzáférhető adatokat adja el pénzért a hiszékeny vásárlóknak?


--------- Idézet vége -------


Nem fogok Önnek válaszolni, ha nem kérdez.. :D

Nem én zaklattam Önt a facebook-on, skype-on, és email-ben hanem Ön! Engem és munkatársaim!

Hiszékeny vásárlók.. hiszékeny munkavállalók... ezekről Ön könyvet tudna írni... kinek mit ígért! Én fel merem venni a telefont ha hívnak ... És Ön?



-------- Idézet ---------


Pont Önök hirdetik azt, hogy minden Ausztriai munkához erős német nyelvtudás szükséges. Ezek szerint Önök ismerik az összes munkáltatót Ausztriában. Ugyan már.... Ha pedig így van, akkor miért kell lefordítani magyarra a hirdetéseket, ha olyanok, akik nem tudják a nyelvet el tudják olvasni. Minek? Aki tudja a nyelvet az elolvashatja az Eures-en is németül. Vagy vigyenek magukkal olyan embert aki tud németül? Csakhogy Önök elfelejtik azt, hogy ha valaki nem beszéli a nyelvet és visz magával olyat, aki beszéli, akkor tulajdonképpen az, aki beszéli a nyelvet annak az esélyeit rontja az, aki nem tud egy kukkot se németül, így aztán az se fog tudni elhelyezkedni, aki tud németül. Ezt tanácsolják Önök.

Dehogy visz magával az aki tudja a nyelvet olyat, aki nem beszél németül. Nehogy már rontsa az esélyeit. De én úgy érzem, hogy az ilyen jellegű tanácsadás bizony munkaközvetítésnek minősül. Vagy tévedek? Önöknek viszont nincs munkaközvetítői engedélyük, úgy tudom. Mégis azt csinálják....



--------- Idézet vége -------


Ön miért fordítja a hirdetéseket a kiadványaiban?


-------- Idézet ---------


Önök a vásárlókkal is egész furcsa módon bánnak. Az interneten a Google keresőben olvasható volt 2012 december 6-án 16 óra 53 perckor az alábbi telefonos szöveg, amit ez időpontig bárki bármikor megtekinthetett és biztosan sokan is olvasták (tehát nem hozok nyilvánosságra semmi titkos anyagot)


"Találkozhatunk olyan telefonálóval is, aki csak a mérgét szeretné levezetni, nem pedig kiadványt vásárolni.

Ilyen esetben maradjunk nyugodtak, ne adjuk meg neki az örömet, hogy végre valakin kitölthette a mérgét.

Miután letette a telefon, de csak akkor, nyugodtan aggassunk rá jelzőket rá, hiszen nekünk is le kel vezetni valahol a feszültséget. :D

Nekünk az a célunk, hogy eladjunk, nem az hogy lelkisegély szolgálatot, vagy panaszirodát üzemeltessünk."


--------- Idézet vége -------


Sajnos rosszul olvasta.. ez egy elrettentő példa volt munkatársainknak.

Ez egy oktatóanyag átdolgozott változata volt, amit a neten találtam. Egy "hideghívás marketingel", termékeket eladó, svájci székhelyű cég oktatóanyaga.

Ha gondolja átküldöm, hátha sikerül ezzel a módszerrel több vevőt szereznie... :D

Egyébként, ha már idézget az oldalunkról, akkor ne csak szöveg részleteket, hanem az egész dokumentumot tegye közzé... ne legyen félrevezető az Ön hangvétele!


Ehhez hozzátartozik az Ön hozzászólásában megemlített fórum is, aminek a TELJES Szövegét itt lehet megtekinteni:


[link]



Örülök, hogy minden felmerülő problémát, az Ön kérdései alapján meg tudok válaszolni, hiszen nagyon kevesen reklamálnak vevőink közül és azon kevesek is csak félreértett információk végett elégedetlenek. Szerencsére, már eljutottunk arra az üzleti szintre, hogy vevőink ajánlanak minket egymásnak.

Ezért már több olyan visszajelzés érkezik ami pozitív és elismerő.



Boldog és sikerekben gazdag Új Évet Kívánok Önnek és családjának.


U.I : Ha esetleg a mai napon olvasná és válaszolna, kérem elnézését de szabadságon vagyok.

Legközelebb Január 4.-én tudok Önnek válaszolni.



Baglyas Zoltán

TeleworkTeam

Admin

[link]

2012. dec. 31. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!