Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Írjatok helyes férfi színészek...

Írjatok helyes férfi színészeket! (? )

Figyelt kérdés

2012. jún. 1. 18:34
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Hó, engem a hideg kilel Pierce Brosnantől. xD De elismerem, hogy a haja szép. :P


És, ha már a helyeseknél tartunk, akkor Kalapács Józsi. :D És Nicol Williamson is nagyon elragadó, na ő sem kifejezetten helyes, és mégis az. :D Mint Tim Roth. ^^ Vagy Charlie Sheen. :D

2012. jún. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Hát ezek az utolsók engem nem nagyon győztek meg:S de kinek mi teccik..:P
2012. jún. 25. 20:54
 13/15 anonim válasza:

Jeremy Renner, Simon Baker, Ben Barnes, Josh Henderson, Diego Boneti, Bradley Cooper, Brad Pitt, Johnny Depp, Chris és Liam Hemsworth, Leonardo Dicaprio, Hugh Jackman, Gerard Butler, Tom Cruise, Orlando Bloom, Emile Hirsch, Mark Wahlberg, Jackson Rathbone, Tom Hardy, Chris Pine, Paul Walker, Russel Crowe, Zac Efron, Ashton Kutcher, Jim Sturgess, Ryan Gosling, Channing Tatum, Patrick Dempsey, Ryan Reynolds, James Franco, Matt McConaughey, Christian Bale, Tom Back, Terence Howard, Ewan McGregor, Jensen Ackles, Zacary levi, Josh Duhamel, Justin Timberlake, Shia LaBeauf, Justin Chatwin, Taylor Lautner, Ian Somerhalder, Josh Hartnett, Chace Crawford, James McAvoy, Matthew Bomer, Alex Pettyfer, Mario Casas, Peter Facinelly, Chad M. Murray, Jesse Spencer, William Moseley, Max Thieriot, Vin Diesel, Iron Max, Xavier Samuel, Jesse Samberg, Jordan Nichols, Freddie Storma, Jesse Eisenberg, Chris Evans, Jonathan Rhys-Meyers, Robert Downey Jr., Thomas McDonell


Na ennyi, és ezek még csak a színészek voltak:))

2013. máj. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
neee... felét nem ismerem kb de nem baj:D majd rájuk keresgetek.. de írtál egy kettőt akiről teljesen egyetértek;) bár én az ilyen taylor lautner féléket kihúznám onnan, de kinek mi..:D köszi szépen a válaszért:)
2013. máj. 19. 21:16
 15/15 anonim válasza:
mivel a legtöbb nagyszerelmem leírták próbálok olyat, amit még nem írtak xd :): josh hutcherson,logan lerman, jared padelecki (hamár jensen akkor nekem kell jared is) dylen o'brian, kit harington,tyler hoechlin, kiefer sutherland és wentworth miller bár könnyebb lenne írnom ha tudnám hány éves vagy :D
2013. jún. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!