Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek mit csináljak?...

Szerintetek mit csináljak? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőm és tényleg a legjobb.(4 éves korunk óta együtt voltunk sülve-főve) 2 éve elköltözött de tartottuk a kapcsolatot. Gépen,telefonon beszélgettünk és amikor tudott akkor eljött. Viszont pár hónapja már azt veszem észre hogy nem ír rám stb...és mindig én írtam rá. Tiszteletben tartom azt hogy ott is megismerkedett másokkal és h van pasija és szereti+együtt vannak+barátok/barátnők. De tényleg egy ideje kb lese szar. :( Nemtudom hogy mitcsinálhatnék. Gondoltam arra hogy megbeszélem vele de nemsok értelme lenne, mivel(elvileg visszaköltöznek ide) míg az ország másik végében van ezért nemsok változna.
2012. máj. 31. 15:59
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!