Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti mit szólnátok ahhoz, ha...

Ti mit szólnátok ahhoz, ha reggel korán arra ébrednétek fel, hogy valaki az ágyatokon mászkál?

Figyelt kérdés

Ez nem vicc, azért nem a humor kategóriában helyeztem el!


Nemrég költöztem anyukámhoz és a nagymamámhoz, és ma reggel arra ébredtem fel, hogy a mama az ágyamon állt a fejemnél, és ott matatott. Állítólag nem fért oda másképp az ablakhoz, csak így tudta kinyitni. Pedig simán oda lehetett volna férni, van ott annyi hely.


Csak én attól félek, hogy ha mélyen alszok, és erre felriadok, akkor ijedségemben véletlen lelököm a mamát. Mivel eddig senki nem mászkált éjszaka az ágyamon, ezért nem vagyok ehhez hozzászokva, könnyen történhet ebből baleset.


Anyukámnak mondtam a dolgot, megbeszéltük ezt a mamával is, de félek, hogy egy-két hét múlva elfelejti a dolgot. Bár előtte túl sokat nem voltam itt, de tegnap is egy olyan dologról veszekedett anyu a mamával, amit csak a látogatásaim alatt már többször hallottam, és az ilyen veszekedések csak átmeneti hatással vannak a viselkedésére.


Ti mit szólnátok erre, ha reggel arra kellene felébrednetek, hogy valaki az ágyatokon járkál?

Még szerencse, hogy nem lett belőle baj!


Valami ötletetek van erre, hogy "beprogramozzam" magamba a dolgot, nehogy tényleg felriadjak, és baj legyen ebből? Csak ez teljesen reflexszerű, a másodperc törtrésze alatt megtörténhet, mert ha valaki felriad az álmából, nem mindig tud azonnal gondolkozni.

Félek, hogy a mai elbeszélgetés ellenére is erre rendszeresen számíthatok, hogy az ágyamon fog járkálni.

Mit tudok tenni, hogy kivédjem a helyzetet, azaz még véletlenül se riadjak fel rá? Sajnos egyáltalán nem vagyok ehhez hozzászokva, hogy alvás közben az ágyamon járkálnak.



2012. máj. 28. 12:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Az még semmi, nekem a hasamon ugráltak... arra ébredtem. És tudod miért? Azért mert esett az a rohadt hó...
2012. máj. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Vidd el Pezinokba XD hidd el ez nem normális hogy a mama az ágyadon mászkál amikor alszol xDD
2012. máj. 31. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!