Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy győzzem meg?

Hogy győzzem meg?

Figyelt kérdés
Tetoválást szeretnék,19 lány vagyok,szóval gyakorlatilag nem kell engedély természetesen...De jó a kapcsolatom anyukámmal és szeretem ha elfogadja amit csinálok...Nem nagy tetkót szeretnék,az igaz h elmagyarázni nem szeretném neki h mért azt mert azt a részemet ő nem annyira ismeri,a belsőbb saját lelki világom...Szóval túl konzervatívan áll a dologhioz,szerinte akinek tetkója van annak van vmi mentális baja...Tudtok tanácsot adni??elöre is köszi!!

2012. máj. 26. 20:40
 1/9 anonim ***** válasza:

Hova szeretnéd csináltatni, lehet hogy az is a gond, hogy túl feltűnő helyre szeretnéd?!

Mit szeretnél tetováltatni?

Én is szeretnék 18l

2012. máj. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nem az a gond,az egyik ujjam belsö felére egy keresztet...
2012. máj. 26. 20:51
 3/9 anonim ***** válasza:

Én oda nem tetoválnék, oké hogy az életed egyik részéhez tartozik, de gondolj abba bele, hogy az ujjad mindenki látja.

Milyen lesz az majd 30-35-56-67....évesen, szerintem inkább a lábszáradra, vagy a felkarod belső részére tetoválj [link] hasonlóképpen.

Egyébként én ha szeretnék valamit, azt nem megkérdezem, hanem egyből azt mondom neki pl.: tetoválást csináltatok...., persze azért elmondja így is a véleményét..

Első válaszoló voltam:)

2012. máj. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszi,amugy a kezemen jobban látszik mint az ujjam belsö elén,meg a lábamon is jobban látszik,mert háát rövidnadrág szoknya,stb.az ujjamon nem látszik annyira mert belül van és szimbolikus jelentése is van...de köszi...
2012. máj. 26. 21:00
 5/9 anonim ***** válasza:

De az év nagy részében hosszúnadrágba jársz, én eljárni is jobban szeretek hosszúban...:D

Nagyon sok szerencsét kívánok neked anyukádhoz, és a tetováláshoz is:)

Majd megírhatod, hogy ha elkészült, vagy esetleg képet is küldhetsz!:)

2012. máj. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
áá,köszönöm szépen ha kész lesz lehet irok:),de az még nyárra marad ha tényleg határozottan ezt akarom akkor nyáron megcsin.tatom:)
2012. máj. 26. 21:06
 7/9 anonim válasza:
mutass neki gyönyörűszép tetoválásokról képeket és győzd meg hogy ez is egy külön művészeti ág, nem csak egy hóbort..
2012. máj. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
egyébként meg az ujj belső felén hamar kikopik
2012. máj. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
jaahm,köszi,hát nem is tudom ha mutatnék neki,akkor még jobban elszörnyedne,már elve attól kivan akadva h a testet "csúfítja"..am gondolom h kopik,lehet h kivülre csináltatnám,de már annyi féle festék meg minden létezik h mindent lehet..
2012. máj. 28. 19:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!