Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan győzzem ezt le?

Hogyan győzzem ezt le?

Figyelt kérdés
Nincs valami izgalmas életem, sőt még átlagosnak sem mondanám. A sulin kívül szinte nem is mozdulok ki sehová, csak szombatonként szoktam elmenni anyuval vásárolni, de nagyon szeretnék már egyedül is elmenni valahová, csak valahogy mégsem megy. Itthon pedig csak tanulok, tévézek, gépezek vagy ha van egy kis kedvem akkor pakolok, olvasgatok és rajzolok. Sajnos amióta elballagtam az általánosból a gimnáziumba nincs sok "barátom" hiába jött velem egy barátom, ő szinte már teljesen eltávolodott mellőlem, a volt barátaimmal sem tudunk összehozni egy rendes találkozót, és már velük is eltávolodtunk egymástól. Életemben pedig egyszer voltam igazán szerelmes, és van egy olyan érzésem, hogy ez többször már nem fog előfordulni, hiszen még egy bókot sem kaptam egy fiútól sem, pedig szerintem semmi baj sincs a külsőmmel, és úgy velem sem.
2012. ápr. 7. 15:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Nagyjából én is így élem mindennapjaim. Reggel suli, hazaérek 2 fele, aztán estig gépezek+tanulok és aztán másnap elölről. Bár a suliban vannak haverjaim velük is csak ott találkozok. Igazából szerintem nyitnod kéne az osztálytársaid felé, barátkozni(csajok mindig találnak közös témát) beszélgessetek, találkozzatok hétvégén, mozi, séta stb.
2012. ápr. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem éppen az a bajom, egyik osztálytársam sem valami szimpatikus, inkább az érdekelne, hogy mivel tudnám változatosabbá tenni a napjaimat egyedül is. :)
2012. ápr. 7. 19:22
 3/3 anonim válasza:
Mindig próbálj ki új dolgokat,amire van lehetőség a környéken. Járj pl.sportolni,táncórákra, esetleg utazz,ha megteheted. Az élet már csak ilyen,hogy mindenkinek van egy napirendje,ami nagyjából állandó. Az izgalmasabb élethelyzetek pedig maguktól jönnek mindig...
2012. ápr. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!