Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Radics Gigi az cigány, roma-e?

Radics Gigi az cigány, roma-e?

Figyelt kérdés
Anyám erősködik hogy egyáltalán nem,ezzel fel is idegesített-miért nem lehet elismerni ha az?Szerintem meg az.Amúgy miért biztosak benne sokan hogy az,megmondta?
2012. máj. 25. 01:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
83%
Ismerős. Amúgy az. Az ember szemén is látni már.
2012. máj. 25. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Az apja cigány. Az anyja is lehet, hogy az, bár világos szemű.
2012. máj. 25. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
81%
Nem a szem színén látni, hanem a "vágásán".
2012. máj. 25. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Valamiért én is annak látom,talán mert olyan indoid vagy arab jellegűnek néz ki.A Tóth Lüszire is mondták sokan anno de abban biztos vagyok hogy ő nem az,még félig sem mert nem úgy néz ki.Sokszor nehéz megállapítani,egyébként nem zavar ha valaki az,nem a származás alapján szoktam megítélni az embereket.
2012. máj. 25. 01:37
 5/14 anonim ***** válasza:
92%
Ha cigány, akkor bár ilyen lenne az összes.
2012. máj. 25. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
9%
Romák és unokatesóim és elvárom,hogy szépen beszéljetek róluk!XD
2012. máj. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
59%
Nem értem a kérdést, a roma megnevezést pedig nem szeretem, a cigány az cigány, és bárcsak kevesebb lenne az ilyenekből. A megasztár is csak cigányokat sztároltat, ezért nem is nézem, mindenki divatmajommá válik, a zenéjük meg olyan förtelmes mint az öltözködésük, eszméletlen hogy 10 év alatt hogy meg tudtak változni az öltözködési szokások. Egyre igénytelenebbek lettek az emberek. És csak ez a kettő megy, a cigányok és a divatmajmok, egyik rosszabb mint a másik.
2012. máj. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
23%
Utolsó egy bunkó rasszista!!
2012. máj. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
68%
Utolsó, elhiheted sok ilyen van mint én, szóval vigyázz :))
2012. máj. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
A fókuszba benne voltak, és az apja mondta, hogy azért költözik be vele a megaházba, mert ők romák, és náluk más szokások vannak.
2012. jún. 6. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!