Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Cigányoknak mindent lehet?

Cigányoknak mindent lehet?

Figyelt kérdés
Fiamék tegnap este elindultak négyen sőrt venni.a helyi cigány gyerekek beléjük kötöttek mondván,hogy :-Jajjj de vagányok vagytok .A fiam ezt nem hagyta szó nélkül és odament hozzá,hogy miért is dumál neki ...a gyerek megint hangoztatta ,hogy igy jajj úgy jajj és különbe is mi lesz ha mondja ..fiam megütötte kétszer mire a gyerek hátrált ,és ekkor cigóbarátja ment neki a fiamnak .Ezt már fiam barátja sem hagyta szó nélkül ,odacsapott ő is ,mire ketten két felé szaladtak .Tovább is mentek a fiamék ,megvették ami kell és mire kettőt fordultak ezek mint a sáskák kb 15 20-an lettek :O Orditoztak velük vascsövekkel BALTÁVAL fenyegetőztek !Egyik haverja felé megindultak mkire ő használta a gázspray-t és lefújt 3-4 "katonát " .Ezek után megjelent a rendőrség is akit ők (!)hivtak ki ,és egész éjjel kihallgatás stb volt .A cigókkal semmi nem lett akik jöttek hadseregként rájuk elengedték őket ,az a három cigány van vádolva csak akik még az elején kötöszködtek velük.Ők viszont szintén gyanúsitottak lettek ,mert előkerült a spray.A rendőrség elött egy falkaként vártak még rájuk ,a rendőr hozta haza a fiamékat .:O De ez is belefér ,ők sértettek !:O

2012. máj. 17. 19:24
1 2 3
 1/21 W. Tamás ***** válasza:
100%

Hát, a Cigókkal érdemes vigyázni, kötekedős bagázs, és kihasználják, hogy ők bandában vannak. Ezeket még az ellenőrök se merik megbüntetni, ha bliccelnek, mert egyik elríja magát, és jön a banda. Amit érdemes tenni szerintem:

Nem kell őket észrevenni, amit mondanak, egyik fülön be, a másikon ki. Én mindenesetre kerülöm a konfliktust !!!

2012. máj. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Hát igen ők mindent megtehetnek.A kormány teljesen bevédte őket,gyakorlatilag semmit nem kell csinálniuk csak gyereket nemzeniük és máris jön a sok támogatás.Ugye nekik a jólét az unalmas így mennek lopni,verni,ölni tökmindegy hogy mit csak csináljanak valamit(és hogy miért pont ilyen dolgokat,hát mert cigány vér csordogál bennük azért)


Ha cigányok ölnek magyart az nem baj.De ha magyarok ölnek cigányokat az világkatasztrófa.Ha nem lett volna ott a gáz spray akkor lehet hogy már a fiad nem élne.Mégis mivel védjék meg magukat?Az a szomorú ebben az egészben hogy ha az ember otthon van és betör oda két büdös kancigány még akkor sem védheti meg magát.Ha önvédelemből megöli őket akkor mehet a börtönbe élete végéig...Ennyit erről a szar országról


Egyébként ezek a kis férgek egyedül nem mernek keménykedni.Csak akkor van nagy pofájuk ha többen vannak.Undorító egy népség,szomorú hogy elfogják foglalni a hazánkat 20 év múlva mert osztózódnak a tetvek

2012. máj. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Ez igy igaz !Pedig én nem vagyok rassszista,sőt aztmondom minden emberben van ilyen is meg olyan is .De ez a viselkedés amit tegnap láttam ,ez mindent vitt gusztustalan erre más szó nincsen .A csúcspoén :-hatan támadtak meg ! -Jha hogy összesen négyen voltak ott a gyerekemék ,igy nem nagyot hazudott vele a férgese!!!Nem birják elviselni,hogy egy az egyben nullák,és utána jönnek 100-an aztán ők a rajok !
2012. máj. 17. 22:29
 4/21 anonim ***** válasza:
90%
Büszke lehetsz a fiadra, így kell ezt csinálni, ki kell állni! Nem szemünket lesütve odébbmenni minhta süketek lennénk. De azért vigyázzon magára.
2012. máj. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

sajnos nagy porazra lettek eresztve....ki nem allhatom a fajtajukat.Nekem eddig remes tapasztalataim voltak veluk.

a fiadeknak grat. Ez a helyes hozzaallas,nem fulunk -farkunk behuzni, mert meg tudjak is a mocskok milyen elonyos helyzetbe vannak a MI orszagunkban.:(

2012. máj. 18. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Inkább nem írom le mit csinálnék az ilyen szemétládákkal.
2012. máj. 18. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Én sem vagyok rasszista,vannak rendes cigányok is de sajnos a többségük miatt megvan mindenkinek az előítélete velük szemben
2012. máj. 18. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Az a baj ,hogy "úrak" lettek ,a rendőrök tudomást sem akartak venni a szerszámokról amivel jöttek ,pacsival köszöntek el tőlük .:O
2012. máj. 18. 13:02
 9/21 anonim ***** válasza:
96%
Ha én lennék a miniszterelnök akkor minden faluba nonstop közfelügyeletet raknék hogy ne érezzék magukat jól és ki se merjenek jönni a házukból...A romákkal meg nem lehet mit csinálni mert ha megütöd és eltörik az orra (az ugye 8 napon túlgyógyuló sérülés,bűncselekmény) még börtön is lehet a vége. 14/F
2012. máj. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
De azt sem lehet,hogy az ember hagyja magát mert ezek az éllatok nem az orrát törik el hanem kitudja mire képes a primitiv tanulatlan fattya akit tudnak !!!!
2012. máj. 21. 21:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!