Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Cigányoknak mindent lehet?

Cigányoknak mindent lehet?

Figyelt kérdés
Fiamék tegnap este elindultak négyen sőrt venni.a helyi cigány gyerekek beléjük kötöttek mondván,hogy :-Jajjj de vagányok vagytok .A fiam ezt nem hagyta szó nélkül és odament hozzá,hogy miért is dumál neki ...a gyerek megint hangoztatta ,hogy igy jajj úgy jajj és különbe is mi lesz ha mondja ..fiam megütötte kétszer mire a gyerek hátrált ,és ekkor cigóbarátja ment neki a fiamnak .Ezt már fiam barátja sem hagyta szó nélkül ,odacsapott ő is ,mire ketten két felé szaladtak .Tovább is mentek a fiamék ,megvették ami kell és mire kettőt fordultak ezek mint a sáskák kb 15 20-an lettek :O Orditoztak velük vascsövekkel BALTÁVAL fenyegetőztek !Egyik haverja felé megindultak mkire ő használta a gázspray-t és lefújt 3-4 "katonát " .Ezek után megjelent a rendőrség is akit ők (!)hivtak ki ,és egész éjjel kihallgatás stb volt .A cigókkal semmi nem lett akik jöttek hadseregként rájuk elengedték őket ,az a három cigány van vádolva csak akik még az elején kötöszködtek velük.Ők viszont szintén gyanúsitottak lettek ,mert előkerült a spray.A rendőrség elött egy falkaként vártak még rájuk ,a rendőr hozta haza a fiamékat .:O De ez is belefér ,ők sértettek !:O

2012. máj. 17. 19:24
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Bocsánat csak felhúztam magam ! A lényege az ,hogy azzal akivel megtehetik mert félnek tőlük vagy mert nem tudja megvédeni magát kitudja mire lennének képesek !
2012. máj. 21. 21:27
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

A fiadnak gartulálok és vigyázzon magára. Ezekkel a tetvekkel meg sajnos nem leht (most még) semmit sem csinálni. Remélem eljön az idő mikor kipusztul az összes gennyláda cigány.

A fiad bátor volt hogy nem hagyta magát, de azért inkább legközelebb hagyja figyelmen kívül a dolgot a saját épsége érdekében. Ezeket meg akikkel most volt összetűzése messziről kerülje el, mert azoknak a mocskoknak nagyon jó az armemóriájuk.

2012. máj. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
17%
FIGYELJ! mindenki utálja a cigányokat, és még csodálkoznak is. ajánlom hogy ha van gép(ha nincs vegyél 1 számitógépet) és mondd a fiadnak hogy játszon a prince of pesia, assasins creed 2-vel mert ezek jól megtanitják a közelharcot
2012. máj. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
99%

Én kiirtanám az összeset de azt életbe hagynám amelyik dolgozik és nem lop és nem hazudik meg nem csal.(De akkor életbe max. 15 maradna az országba kb) :D

13-as amúgy én végigvittem mindkettöt amit írtál meg az egész AC sorozatot :D Meg GTA4 meg stb. :D

2012. máj. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

Van gépe szokott is játszani de leginkább focit ,majd ajánlom figyelmébe :)

Sajnos az a baj,hogy mi vagyunk tehetetlenek a saját országunkban :O !

2012. máj. 24. 22:48
 16/21 A kérdező kommentje:
Jelenleg ott tartunk,hogy tegnap a házunkra jöttek kaszával :O A kutya (staffink) miatt nem másztak csak be mert tudták,hogy rosszúl járnának ! Egyik srácot megtámadták a közértben ő meg hozzánk ugrott be mert mi voltunk alegközelebb ezek meg mind utána akartak jönni ,kihivtam a rendőrőket feljelentést tett a srác .Hihetetlen egy primitiv állatok :@Egyszerüen élvezik az egészet ,sztem nembirnak nyugostan békében élni mert az nekik kin ! Persze a rendőrőktől ugyanúgy beszartak mint a kutyától !
2012. máj. 26. 19:44
 17/21 anonim ***** válasza:

Ahogy írtad az a legrosszabb h a saját országunkba tehetetlenek vagyunk ezek ellen a tetvek ellen.Meg ráadásul félnünk kell tőlük a saját országunkban :@ :S

Ma a focipályán a tetvek el akarták lopni a bicajom de szerencsére jött arra a haverom aki boxolt 2évig most meg 3éve valami küzdősportra jár :D

Kigyúrt állat a haverom amikor odajött futott el mind a 4 tetves cigó :D

2012. máj. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Igen négyen is kevesek ha egy jó kiállású ütőképesebb emberke elkapja őket!! Mert senkik és semmik ,csak és kizárólag 100 -an .Nálunk az arány úgy néz ki ,hogy emberenként 10.kell belőlük .Az egy gyerekre most is tizen mentek volna .Múltkor négyükre 20-an meg még a kocsikban vagy 20 -an !És ég telefonáltak !:O :D Kevésnek érezték magukat ,ja talpig felvegyverkezve !!!
2012. máj. 26. 21:41
 19/21 A kérdező kommentje:
Egyébként közölték,hogy mi vagyunk a bevándorlók !:DD
2012. máj. 27. 10:32
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

Engem fizikailag még nem bántottak de lelkileg tönkretettek ezek az életképtelen szennyládák. És a cigányok még fel vannak háborodva hogy miért utálják őket a magyarok!

De most komolyan........Ezek minek élnek? -_-' mindenki utálja őket és úgyis csövesek lesznek tehát semmi értelme az életüknek...

2012. aug. 18. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!