Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Nekem ez...

Mit csináljak? Nekem ez nagyon fontos!

Figyelt kérdés
Na tehát,az van hogy apukám barátai meghívtak minket egy úgy mondd "házi buliba" náluk.Tőlünk 2 órára laknak,na jó 2 és fél mind1.És van egy lányuk akik ugyan annyi idős mint én és nagyon jó barátnők vagyunk..Vinnén egy kiscicát is oltani hozzájuk mert állatorvos apukám egyik barátja.Lenne ott sok jó barát meg nagy buli lenne..Csak 1 a gond: még nem tudjuk hogy megyünk-e mert apa azt mondta hogy az anyagi helyzetünktől függ.Én nagyon akarok menni de hogyan segítseg apájéknak? 11 éves vagyok és lehet nem tudok segíteni de nekem ez nagyon fontos!!Már mindent elterveztünk barátnőmmel stb..:) köszönöm a válaszokat előe is!

2012. máj. 23. 13:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Talán elmehetnétek busszal vagy megkérhetnél valakit aki megy hogy vegyen fel az úton és vigyen el :)?
2012. máj. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
KÖszi..
2012. máj. 23. 20:10
 3/3 A kérdező kommentje:
Végre megoldódott az ügy.Megyünk.:)
2012. máj. 23. 21:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!