Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha egy aranyvérűnek és egy...

Ha egy aranyvérűnek és egy vélának közös gyerekük születik, akkor a gyerek aranyvérű?

Figyelt kérdés

A kérdés a Harry Potterhez kapcsolódik. A véla egy varázslény, ránézésre csak egy kivételes szépségű nő. Tehát, így, ugyan az a helyzet mintha egy muglit és egy varázslót keresztezünk és félvér lesz az utód? Szerintem a gyerek ugyan úgy aranyvérű..

Értelmes véleményeket várok.



2012. máj. 22. 19:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát... szerintem erre csak Rowling tudna választ adni :)
2012. máj. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen. De azért kíváncsi vagyok a véleményekre. :)
2012. máj. 22. 20:25
 3/3 anonim válasza:

Hát, tudom, hogy a kérdést már jó régen tették fel, de válaszolok:

Ha a vérét úgy nézzük, ahogy a varázslók szokták általában (vagyis az emberben lakozó mágia szintjét nézik) akkor aranyvérűnek számít. Mivel hát egy varázslény, és varázsló felmenőkkel rendelkező, aranyvérű ember gyereke...

De ha általánosságban vesszük (ahogy mi, muglik nézzük) akkor félvér. Mert az ember, és egy másik faj kererszteződéséből született, tehát félig ember, félig véla.

2016. júl. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!